صابون اسطوخدوس و قهوه مشاهده عکس بزرگتر

صابون اسطوخدوس و قهوه

جدید

جوان کننده بسیار شفاف کننده ضد جوش ضد چین و چروک از بین برنده پف دور چشم

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

از صابون اسطوخودوس و قهوه برای رفع تیرگی، پف یا کیسه زیر چشم خود می‌توانید استفاده کنید. چرا که چشمان مهمترین و اصلی ترین ارکان زیبایی چهره‌های شما است.ترکیبات موجود در صابون اسطوخودوس و قهوه علاوه بر اینکه تیرگی و پف زیر و دور چشمان را از بین می‌برد به لایه برداری پوست صورت هم کمک می‌کند.

استراحت کم و مصرف غذاهای شور و پر پروتئینی چون انواع کباب یا گوشت به علت داشتن نیتروژن بالا مدت زیادی در بدن باقی می‌ماند و تا زمانی که دفع شوند به شکل پف و گودی در زیر چشم خود را نمایان می‌کنند. کمبود ویتامین C هم می‌تواند به مویرگ‌های زیر چشم فشار می‌آورد و باعث سیاهی موضعی آن می‌شود. خستگی، نور زیاد و آلودگی هوا اکسیدان‌هایی در بدن بوجود می‌آورد که باعث تخریب سلول‌ها و از کنترل خارج شدن تنظیمات سلولی و ملانوسیت‌ها می‌شوند. به دنبال این موضوع ترکیب‌های آهن در موضع از بین می‌رود و فرد دچار کبودی زیر چشم می‌شود.

اسطوخودوس گیاهی آرامش بخش با رنگی ارغوانی است. صابون اسطوخودوس بسیار نرم و لطیف است که انتخابی ایده آل برای کودکان و نوزادان است. همچنین عطر و رنگ شگفت انگیز این صابون مناسب برای معطر ساختن کمد لباس، لباس، تخت خواب و غیره است.

دستورالعمل ساخت صابون اسطوخودوس خانگی

1-      ابتدا قالب را آماده کنید و گل‌های اسطوخودوس را درون آن بریزید. زیرا هنگامی که صابون را می‌خواهید از قالب جدا کنید، گل‌ها روی صابون دیده شود.

2-      کاسه‌ای شیشه‌ای را در سینک گذاشته و با دقت و استفاده از عینک محافظ سود سوز آور را بر روی گل‌ها بریزید.

3-      اکنون آب مقطر را به کاسه اضافه کنید. از پاشیده شدن محلول جلوگیری کنید زیرا این یک فرآیند واکنشی است که باعث ایجاد گاز می‌شود. اجازه دهید تا محلول خنک شود. در این هنگام پنجره را باز کنید تا جریان هوا به خوبی صورت بگیرد.

4-      روغن را در قابلمه‌ای بریزید و زیر آن را روشن کنید. وقتی دمای روغن به 40 درجه سانتیگراد رسید از روی حرارت بردارید و با دقت با سود سوز آور مخلوط کنید. مواظب باشید تا مخلوط نپاشد. خوب هم بزنید تا زمانی که مخلوط سفت و ژل مانند شود.

5-      سپس بلافاصله 20 تا 30 قطره اسانس اسطوخودوس و مقداری از گل‌های اسطوخودوس را به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا مخلوط شوند.

6-       حال مخلوط را در قالب حاوی گل‌های اسطوخودوس بریزید و بازهم از گل‌های اسطوخودوس به آن اضافه کنید تا از همه جهات در صابون قابل مشاهده باشند.

7-    مخلوط را با حوله یا دستمالی بپوشانید تا در حین تبدیل شدن به صابون گرمای آن حفظ شود. سپس اجازه دهید مخلوط به مدت 24 تا 48 ساعت خنک شود. در طی این مدت قالب را حرکت یا تکان ندهید.

8-    حال می‌توانید صابون را از قالب جدا کنید. آن را در جایی خشک و خنک به مدت یک و نیم تا دو ماه قرار دهید تا سفت و متراکم شود.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط