روغن تقویت کلیه مشاهده عکس بزرگتر

روغن تقویت کلیه

جدید

مقوی کلیه و جهت گرم نمودن و تسهیل درخرد کردن و خروج سنگ کلیه

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

کلیه‌ها از اندام‌های مهم در بدن انسان است و سلامت و تقویت آن در سلامتی انسان بسیار تأثیرگذار است. تقویت کلیه باعث افزایش دید بصری چشم شده و در سلامت آن نیز مؤثر است. تمیز کردن و پاک‌سازی کلیه، اولین قدم برای تقویت کلیه و جلوگیری از ضعف کلیه است.

روغن تقویت کلیه

روغن تقویت کلیه روشی مناسب برای افزایش دما و راحتی در ریز کردن سنگ کلیه و خروج آن است.

این روغن همچنین باعث تقویت عملکرد کلیه می‌شود و اگر با کپسول K.G.Sو معجون سنگ شکنهمراه شود نتیجه بخش‌تر خواهد بود.

دستور مصرف: در هر روز 2 الی 3 مرتبه به کلیه و پشت کلیه به خوبی ماساژ داده شود تا محل موردنظر به شکل کامل گرم شود.

جایگزین روغن تقویت کلیه انجام روش‌های پیشنهادی زیر است که مؤثر و مفید است:

سوپ گشنیز که تهیه شده از سبزی گشنیز، برگ چغندر یا اسفناج و ...، و همچنین عدس و گوشت گوسفندی بدون چربی یا گوشت خروس خانگی است باعث تقویت کلیه‌ها می‌شود. سوپ تهیه شده از انواع سبزیجات برای کلیه مفید است. مصرف غذای سفت و غلیظ باعث کاهش اثر دارو می‌شود. از بین غذاهای غیرآبکی و غیر سوپی بهترین گزینه خوردن کته گشنیز کاملاً پخته به همراه شوید فراوان است. این رژیم و عادت غذایی به منظور بهبود کلیه‌ها تا 15 روز باید رعایت شود و پس از آن می‌توان به رژیم غذایی عادی برگشت.

زیتون پرورده در آب و نمک همراه غذا (نه قبل و بعد از آن) می‌تواند به توان معده و پاک‌سازی آن کمک کند. همچنین سیر خوراکی است که باعث افزایش ادرار می‌شود و این امر موجب دفع سنگ کلیه می‌شود. سیر برای افرادی که ادرار آن‌ها قطره چکانی دفع می‌شود بسیار مؤثر است. کدو نیز باعث تقویت مجاری ادراری می‌شود.

به منظور بهبود عملکرد و تقویت معده، لیمو و شربت لیمو به همراه شکر یا عسل بسیار مؤثر است. لیموترش به دلیل تأثیرات آلکالیزه کننده، دفع کننده آنتی اکسیدان و سیترات در دفع سنگ کلیه به ویژه در بیماران کلیوی که سنگ در مجاری ادرار آن‌ها وجود دارد و علت آن دفع کم سیترات در ادرار (هایپوسیتراتوری) است، مفید و مؤثر است.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط