شربت تقویت حافظه مشاهده عکس بزرگتر

شربت تقویت حافظه

جدید

جهت پاکسازی کننده ی مغز از اخلاط مضر و تقویت قوای مغز و حافظه

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

اکثر دانشجویانی که در ایام فرجه امتحاناتطبق زمان بندی منظمی منابع امتحانی را مطالعه می کنند و حتی آن دسته از دانشجویانی که که شب امتحان گاهی تا صبح بیدار مانده و سیستم خوابشان دچار اختلال می‌شود اطلاع درستی را از نوع تغذیه مفید و سالم در دوره امتحانات ندارند. تغذیه فاکتوری تاثیرگذار و بسیار مهم در دوره امتحانات تحصیلی است و به همین دلیل نیز استفاده از توصیه ‌های مختلف طب سنتی ایرانی گاهی اوقات حتی تاثیرگذارتر از داروهای شیمیایی تجویز شده می باشد.

سلامت بدنی و توانایی ذهنی دو مقوله مهم هستند که بر سطح کارایی فرد در جلسه امتحان تاثیر خواهد گذاشت. طب سنتی در هر دوی این موارد توصیه‌های قابل توجهی را دارد. تقویت کردن ذهن و مغز موجب افزایش توانایی تمرکز و همچنین تقویت حافظه و قدرت محاسبه و استدلال خواهد شد که همه این ها برای دست یابی به نتایج مطلوب در امتحانات ضروری می باشند.

بسیاری از دانشجوها تصور می‌كنند علت این كه بلافاصله بعد از شروع جلسه امتحان با وجود خواب كافی در شب گذشته احساس خواب‌آلودگی می‌كنند اضطراب می باشد در صورتی كه ممکن است دلیل واقعی این موضوع به مصرف زیاد كربوهیدرات‌ها برگردد. این نکته ای است که پزشکان متخصص نیز بر آن صحه گذاشته اند.

از منظر طب سنتی افرادی که مزاج پایه سرد دارند و یا اینکه رطوبت و سردی بدنشان (مخصوصا مغزشان) افزایش یافته و علائمی نظیر خواب بیش از حد،کندی حافظه، کند شدن کارها و زیاد شدن آب دهان را دارند بهتر است که در طول روز به جویدن کندر روی بیاورند. ضمنا این افراد این امکان را دارند که از نوشیدن دمنوش اسطوخودوس یا نوشیدن یک لیوان ماءالعسل به صورت ناشتا در طول روز بهره بگیرند.

به طور کلی هر نوع خوراکی که ماده ای مفید در بدن تولید کرده و بدن را تقویت نماید به نوعی تقویت کننده مغز می باشد.

شربت تقویت حافظه ترکیبی است طبیعی از گیاهان دارویی با نسبت های مشخص که مغز را از اخلاط مضر پاکسازی نموده و موجب تقویت مغز و همچنین حافظه می شود. این شربت در صورتی که همراه با کپسول تقویت حافظه استفاده شود نتیجه بهتری را حاصل خواهد کرد.

دستور مصرف: صبح و شب 3 قاشق غذاخوری و نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط