شربت درمانگر معده مشاهده عکس بزرگتر

شربت درمانگر معده

جدید

 خواص درمانی

رافع مشکلات معده اعم از زخم، ورم ، درد ، عفونت ، اروغ ، ترشی ، سردی و...

 ترکیبات
بارهنگ ، زرشک ، زیره سیاه ، زنیان ، اویشن ، بابونه و...

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

درمان درد معده از طریق داروهای گیاهی و همچنین توصیه های طب سنتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان مانند چین و ژاپن بسیار بیشتر از مصرف داروهای شیمیایی و قرص می باشد زیرا آنها اعتقاد دارند که داروهای شیمیایی باعث تضعیف مغز خواهد شد.

بهتر است که درمان درد معده را از طریق راهکارهای طب سنتی و روش های درمان درد معده با استفاده از دمنوش های گیاهی وخوراکی ها جلو ببرید تا به اثرات ناگوار و عوارض استفاده از داروهای شیمیایی دچار نگردید. اشخاص زیادی از حالت تهوع یا تلخی دهان شکوه دارند، تمامی این نشانه ها از منظر طب سنتی علامت وجود مشکلی در معده می باشد که به کمک راهکارهای پاکسازی معده به راحتی می توان آنها را رفع نمود.

شربت درمانگر معده ترکیبی است از گیاهان دارویی نظیر زنیان، بارهنگ ، آویشن،زیره سیاه، زرشک، بابونه و ... که معضلات معده شامل ورم، زخم، درد،اروغ، عفونت، سردی، ترشی و... که در صورت مصرف همراه کپسول مقوی معده نتیجه بهتری را می دهد.

طریقه مصرف : روزی 2 قاشق غذاخوری قبل یا بعد از غذا

دیگر داروهای گیاهی و راهکار های طب سنتی در تقویت و پاکسازی معده :

مصرف رب سیب و رب انار برای پاکسازی وتقویت معده مفید است

* رب انار و رب سیب راهی برای تقویت و پاکسازی معده

احساس تهوع یا وجود تلخی دهان از منظر طب سنتی به علت وجود صفرای متعفن در معده می باشد. صفرای متعفن باعث حالت به جوشش آمدن معده و بی‌اشتهایی می گردد.

وجود یکی از این نشانه هایی که ذکر شد علامتی از وجود صفرای متعفن در معده می باشد که با استفاده از برخی راهکارها می‌توان آن را رفع کرد و افرادی که دچار صفرای متعفن می باشند به طور معمول در ماه رمضان مشکل پیدا می کنند.

* مصرف رب انار یا شربت انار در برطرف نمودن نشانه صفرای متعفن تاثیرگذار می باشد؛ به این صورت که پس از هر وعده غذایی یک قاشق چای‌خوری رب انار شیرین و ترش مصرف گردد.

* تهیه شربتی از آب‌غوره ورب انار همراه عسل موثر می باشد؛ به این صورت که رب انار را با عسل و آب‌غوره مخلوط کرده و بر روی حرارت ملایم قرار دهید تا به قوام برسد. از این شربت باید چندین مرتبه در روز تا آغاز ماه مبارک رمضان با آب رقیق کرده و مصرف نمایید.

* شربت زرشک یکی از بهترین نوشیدنی‌ها در این زمینه است. به این صورت که به اندازه دلخواه زرشک آبی را همراه چندین برابر آب از شب تا صبح خیس کرده، سپس بر روی حرارت قرار داده و در نهایت با شکر به قوام درآید. اندازه شکر اضافه شده آن همچون شربت های دیگر است به اندازه ای که قوام یابد.

* استفاده از آب سیب، سیب یا رب سیب نیز توصیه شده است.

سیب تقویت‌کننده مغز، قلب، کبد و همچنین دستگاه گوارش می باشد. ضمن اینکه از نزول مواد زائد به طرف معده جلوگیری می کند.

به منظور تهیه رب سیب باید به اندازه 2 لیتر آب سیب گرفته شده و به روش بن ماری بر روی شعله غیرمستقیم گاز قرار داد؛ به این صورت که ظرفی بزرگ پر از آب روی شعله قرار داده و ظرف آب سیب را درون ظرف پر از آب قرار داده تا آب سیب به تدریج تبخیر گردد و رب مقوی و خوشمزه ای حاصل گردد.

خوردن سیب تنظیم محیط دندان و دهان را در پی دارد که در حفظ و سلامتی دندان‌ها موثر است.

* ضمنا برای افرادی که به صفرای متعفن و تلخی دهان دچار هستند استفاده کردن از بذری به نام اسفرزه توصیه می گردد. البته بهتر است که این بذر خیسانده شده و لعاب آن مصرف گردد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط