فروش ویژه ! مداد ابرو اتود اصلی مدل etude corporation مشاهده عکس بزرگتر

مداد ابرو اتود اصلی مدل etude corporation

10%

جدید

  • کد 31
  • کد 33
  • کد 35
  • کد 71
  • کد 75
  • کد 79

ساخت کشور کره
دارای برس
مداد با اندازه 3 × 70 میلی متر
دارای پوشش فلزی

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

بدون شک زیباتر کردن ابروها می‌تواند هر صورتی را جذاب تر جلوه دهد. بعضی‌ ها ابروهای نازکی دارند و دوست دارند ابروهایی پهن‌تر داشته باشند و گاهی دوست دارند مدل ابروهایشان را تغییر دهند.
بهترین کار این است که خودتان دست به کار شوید و با یک مداد ابروی خوب ، ایراد ابروهایتان را بپوشانید. مداد ابروی اتود، نرم است و رنگ دهی بالایی دارد که این ویژگی باعث محبوبیت بین خانم‌ها شده است. بدنه‌ این مداد آرایشی از جنس فلز است و استحکام و مقاومت بالایی دارد. علیرغم وجود مدادهای آرایشی که سری گرد دارند، سری این محصول به صورت  مدادی و پهن است. بنابراین به راحتی می توان روی ابروها کشید تا بخش‌های خالی آن پر شود و همچنین مرزبندی مشخصی برای خطوط ابرو به وجود بیاید. به همین دلیل کار کردن با این وسیله‌ آرایشی بسیار دقیق و آسان است.
یک سر مداد ابرو مدل etude corporation به صورت برس گرد است و سر دیگر آن مداد آرایشی قرار دارد. برسی که در انتهای این مداد آرایشی قرار گرفته، برای مرتب کردن موهای ابرو به‌ کار می‌رود. بهتر است بدانید رنگ مداد مورد نظر شما باید دو پرده روشن تر از رنگ موهای ابروهای خودتان باشد. بدین صورت هم به خوبی با ابروهایتان در می آمیزد و هم خودش را نشان می دهد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط