معجون دوسین مشاهده عکس بزرگتر

معجون دوسین

جدید

درمان غلظت خون، فشارخون، عفونت های داخلی و ادراری و تکرر ادرار، بیماریهای کبدی و بیگاریهای ناشی از ضعف سیستم ایمنی و در سکته های مغزی و سرطانها و بیماری های التهابی گوش و حلق و بینی، درمان کیست تخمدان و...

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

معجون دوسین از ترکیب عسل و سیاه دانه تهیه می شود و روش تولید آن نیز کاملا ساده می باشد. این روش کاربردی از سالیان بسیار دور در طب سنتی و به منظور درمان کردن بیماری های گوناگون استفاده می شده است. سیاهدانه در ترکیب های گوناگون دارای اثرات درمانی مختلفی می باشد و به همین علت به اشکال مختلف از جمله به صورت جداگانه، مخلوط با سایر مواد، بخور، کمپرس، اسانس و یا روغن مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله معروف ترین ترکیبات آن می توان به عسل و سیاهدانه اشاره داشت. معجون دوسین از جمله ساده ترین و موثرترین داروهایی محسوب می شود که از گذشته در طب سنتی استفاده شده و محبوب بوده است.

بنا بر روایتی از حضرت محمد (ص) هیچ نوع بیماری نیست مگر آنکه شفای آن بیماری در سیاه دانه یاشد به جز مرگ. در مورد خواص بسیار زیاد عسل هم لازم به توضیح نیست و به همین نکته اکتفا می کنیم که خداوند از آن در قرآن شفا تعبیر کرده است. بنابراین ترکیب شدن دو نوع ماده طبیعی شفادهنده نوعی معجون بسیار شفابخش را تولید می کند که خواص بسیار زیادی داشته و در طب سنتی به نام دوسین معروف است.

این معجون در موارد مختلفی از جمله درمان غلظت خون، عفونت های داخلی و ادراری، فشارخون، تکرر ادرار،درمان کیست تخمدان،بیماری های ناشی از ضعف در سیستم ایمنی بدن، بیماری های کبدی و همچنین در انواع سرطان ها، سکته های مغزی و بیماری های التهابی گوش، حلق و بینی و... کاربرد دارد.

طریقه مصرف : این داروی موثر باید متناسب با طبع بیمار و قبل از خواب استفاده شود. در بیماران صفراوی و بلغمی شب ها یک قاشق مرباخوری توصیه شده و در بیمارانسوداوی و دموی تجویز دو قاشق مرباخوری مرسوم است.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط