لیبل محافظ صفحه نمایش 

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

راهنمایی جهت محافظت از صفحه نمایش‌ گوشی های موبایل و تبلت ها

با توجه به این که اکثر گوشی های موبایل و تبلت ها دارای محافظ صفحه نمایش هستند. بیش تر محافظ ها از جنس گوریلا گلس می باشند و در نوع خود بهترین محافظ صفحه شناخته شده اند اما با این وجود تقریباً همه ی افرادی که اقدام به خرید گوشی یا تبلت می کنند برای اطمینان خاطر، یک محافظ صفحه در قیمت ها و انواع متعدد، خریداری می کنند که در بازار به گونه های مختلف در حال عرضه است.

اما آیا ضرورتی برای استفاده از این محافظ صفحات برای گوشی موبایل و تبلت ها، وجود دارد؟

در جهت پاسخ به این سؤال باید بیان کنیم، با این وجود که تولید کنندگان گوشی در ساخت موبایل و تبلت ها، از صفحات نمایش ضد خش و مقاوم در مقابل ضربه استفاده می کنند، اما ممکن است یک محافظ صفحه تمام انتظارات ما را برآورده نکند. درست است که محافظ هایی مانند گوریلا گلس یک شیشه مقاوم و ضد خش می باشد، اما باید در نظر داشت که ممکن است صفحه گوشی شما به مرور زمان و با قرار گرفتن در کنار کلید یا سطوح زبر و خشن و حتی قرار گرفتن در کنار سکه های درون جیب تان، کمی زبر شود و یا روی آن خط بیافتد.

پس اگر نمی خواهید با چنین صحنه ای مواجه شوید و آزرده‌خاطر نشوید، بهتر است به محض خرید گوشی یا تبلت، اقدام به خرید یک محافظ صفحه کنید. برای داشتن خیالی آسوده می توانید در بازار از بین انواع گوناگونی که عرضه شده و از قیمت های 10 تا 50 هزار تومان است به دلخواه یکی را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که ارائه محافظ صفحه در بازار بی دلیل نیست.

نمونه ای از محافظ های صفحه که جهت جلوگیری از ضربه و شکستن صفحه نمایش کاربرد دارد، وارد بازار شده است و قیمتی حدوداً 100 هزار تومان دارد، می توانید برای اطمینان و داشتن یک محافظ بسیار مقاوم، خریداری کنید.

 

نمونه هایی از محافظ صفحه نمایش موبایل و تبلت

محافظ‌های معمولی
محافظ‌های ضد تشعشع و بازتاب نور

 محافظ‌های ضد اثر انگشت

محافظ‌های ضد آب

برچسب‌های محافظ جدید با خاصیت ضد ضربه

برچسب محافظ سطوح صیقلی برای تبلت‌های براق و زیبا

 

آیا امکان دارد محافظ صفحه نمایش گلس، خم شود؟

قبل از اینکه محافظ را بر روی صفحه نمایش موبایل خود قرار دهید، محافظ را با دست خود گرفته و کمی تکان دهید، متوجه خواهید شد که حالت ارتجاعی دارد و به میزان کمی تکان می خورد. اولین سؤالی که ذهن شما را به خود درگیر می کند، این است که با وجود ساخته شدن این محصول از شیشه، چطور ممکن است، حالت ارتجاعی داشته باشد؟ در واقع، نه تنها این نوع محافظ، بلکه خود نمایشگر آیفون، آی پد، گوشی های موبایل اندرویدی، نینتندو سوئیچ (Nintendo Switch) و دیگر وسایلی از این نوع، هم خم می شوند. اگر هنوز باور چنین چیزی برای شما دشوار است، ما شما را دعوت می کنیم به تماشای ویدئو زیر.

توجه! توصیه می کنیم، مواردی که در ویدئو زیر مشاهده می فرمایید را به هیچ عنوان در منزل انجام ندهید.

نکته قابل اهمیت این است که هم محافظ قرار گرفته بر روی پنل جلویی گوشی و هم جنس شفاف قرار گرفته بر روی پنجره را شیشه می گوییم، اما این دو نوع با یکدیگر کاملاً فرق دارند. محافظ های گلس معمولی، ضخامت بسیار بیش تری دارند و از استحکام کم تری برخوردارند، اما مدل محافظ شیشه ای هم حرارت دیده و هم انعطاف پذیری بالایی دارند و مهم تر اینکه مقاومت شان در برابر ضربه بسیار بالا تر می باشد.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: