کیف و کاور 

نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

اگر احتمال می دهید که روی موبایل تان خط و خش ایجاد شود و یا اینکه گوشی تان زیاد از دستان رها می شود و شما نگران شکسته شدن و فرو رفتگی اطراف گوشی خود هستید، برای گوشی خود اقدام به خرید کاور و کیف کنید، اگر هنوز اقدام به خرید نکرده اید، ما به شما نشان خواهیم داد که چرا شما به کاور وکیف نیاز دارید؟ اگر شما یک گوشی هوشمند با ارزش و با قیمت بالا مانند سامسونگ (Samsung) و آیفون (iPhone) خرید کرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم، یک قاب گوشی ارزان خرید نکنید. گوشی های هوشمند که جدیداً وارد بازار شده اند به دلیل قیمت بالا و ظرافت و همچنین به دلیل این که از جنس شیشه، فلز و پلاستیک هستند و چون شما هزینه زیادی صرف خرید آن کرده اید، شما حتماً نیازمند یک کاور هستید که بتواند 100 درصد محافظت از بدنه را تضمینکند. اگر روی بدنه خط و خش ایجاد شود قابل تعمیر نمی باشد، به همین دلیل شما به یک کاور برای جلوگیری از آسیب غیرقابل جبران، نیاز دارید. در نظر داشته باشید، چون قیمت گوشی های هوشمند سامسونگ و آیفون، آنقدر بالا می باشد که شما نیاز به یک قاب محافظ را احساس خواهید کرد.

نمونه ای از قاب گوشی موبایل

اگر شما گوشی مدل هواوی (Huawei) یا ال‌جی (LG) را خرید کرده اید و  به دنبال یک قاب برای حفاظت کامل از گوشی خود هستید، ما به شما برند های برتر را معرفی می کنیم، از جمله برندهای سرشناس: برندهای اسپیگن (Spigen)، موشی (Moshi)، جاست موبایل (Just Mobile) و کیس لاجیک (Case Logic) را مدنظر داشته باشید، زیرا از جمله برندهایی هستند که به طور تخصصی کیف، کاور، قاب و گارد برای گوشی موبایل تولید می‌کنند.

خرید کاور و قاب گوشی موبایل

اگر شما به زیبایی و ظاهر قاب توجه خاصی دارید، قاب های عروسکی و فانتزی در اولویت هستند. اگر شما قصد خرید قاب گوشی برای فردی خاص را دارید، یک قاب فانتزی دخترانه، معمولاً پیشنهاد خوبی می باشد. قاب هایی که از جنس نمد و یا چرم هستند نیز برای هدیه به آقایان، می توانند بسیار مناسب باشند. قاب هایی از جنس سیلیکون به دلیل خوش دست بودن و عدم لیز خوردن گوشی از دست، هنوز هم بین افراد، طرفداران خاص خود را دارد.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: