شارژر موبایل 

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 15 آیتم
نمایش 1 - 12 از 15 آیتم

هنگامی که قصد خرید یک شارژر برای موبایل خود را دارید، باید حتماً سازگاری شارژر را با گوشی خود بررسی کنید. مطمئناً اگر شارژر به گوشی شما متصل نشود و قبل از خرید آن را امتحان نکرده باشد، پول و زمان شما هدر رفته است. از روی مشخصات موبایل می توان فهمید که کدام شارژر به کدام برند موبایل سازگار است.

خریدار نباید به ظاهر محصول توجه کند و به دلیل اینکه آداپتور شبیه به آداپتور شارژر قبلی است پس به این نتیجه برسدکه برای گوشی شما مناسب است. پس باید به این نکته توجه کنید. در حال حاضر، صنعت ارتباطات در حال استاندارد سازی پورت شارژر میکرو USB می باشد؛ اما باید در نظر داشت که هنوز هم تعداد زیادی گوشی با شارژر میکرو USB کار نمی کنند، این نوع گوشی ها به یک شارژر خاص یا شارژر یونیورسال (Universal) نیاز دارند که مجهز به چند آداپتور باشند. برای اینکه از سازگاری مطمئن شوند، خریداران باید به جستجو شارژر های اورجینال (OEM) که توسط خود کمپانی سازنده موبایل، ساخته شده است، باشند.بعضی از افراد به دنبال خرید یک شارژر موبایل یدکی هستند که در هر زمان و در هر مکانی که گوشی آن ها شارژ ندارد و یا خاموش شده است و نیاز به شارژ کردن گوشی خود دارند، از آن استفاده کنند.

علاوه بر اینکه شما به دنبال سازگاری شارژر با گوشی خود هستید به این مورد نیز توجه کنید که شارژر هایی که انتخاب می کنید، مجهز به تراشه IC یا تکنولوژی باشد که هنگام شارژ، گوشی در مقابل زیاد شارژ شدن و داغ شدن جلوگیری کند. افرادی که به دنبال خرید شارژر هستند می توانند این نوع شارژر ها را در فروشگاه های مختلف پیدا کنند.

 

نمونه ای از شارژر ها برای استفاده در مکان و زمان های مختلف

هنگام خرید شارژر گوشی شما با گزینه های زیادی روبرو خواهید شد. گونه ای شارژر ها برای استفاده در منزل و سرکار مفید هستند و گونه ای از آن ها برای استفاده در داخل ماشین مناسب می باشند. افرادی که مدام در حال سفر هستند، شارژر مناسب آن ها با یک منبع تغذیه سوخت جایگزین، کار می کند.

در زمان های اضطراری، شارژر هایی که منبع تغذیه آن ها باتری است، می توانند در زمان های حساس استفاده از آن کنند. هر مدل مزایا و معایب ویژه خود را دارد که خریدار باید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کند.

 

نوعی از شارژرها برای استفاده در منزل و محیط کار

شارژرهایی به طور معمول در خانه یا اداره برای شارژ گوشی استفاده می شوند که این شارژر ها معمولاً به پریز برق یا به پورت USB کامپیوتر وصل می شوند. نوع هاب USB یا داک USB که تک یا چند پورت می باشد نیز در بازار موجود می باشد.

شارژرهای گوشی همراه با پورت USB و سوکت دیواری

ایستگاه داک تلفن همراه و پدهای شارژ

شارژر فندکی یا شارژر گوشی موبایل مخصوص وسایل نقلیه

شارژرهای خورشیدی تلفن همراه

شارژر دستی تلفن همراه

شارژر سلول سوختی

پاور بانک ها

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: