لیبل محافظ صفحه نمایش 

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

محافظت از صفحه نمایش‌ گوشی های موبایل و تبلت

با وجود اینکه تلفن های هوشمند امروزی و تبلت ها همه به نوعی طراحی شده اند که دارای محافظ صفحه نمایش می باشند و اکثر آن ها دارای شیشه گوریلا گلس می باشند که محافظ بسیار محکمی است، اما بسیاری از خریداران گوشی به محض دریافت گوشی به خرید محافظ نیز اقدام می کنند، این نوع محافظ ها در انواع گوناگون و با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شوند.

حال این سؤال پیش می‌آید ، آیا واقعاً این نوع محافظ ها لازم و ضروری هستند؟ این امکان وجود دارد که صفحات موبایل و تبلت های جدید ، در مقابل ضربه مقاوم باشند و همچنین ضد خش می باشند، اما به گونه ای این تمام کاری نیست که ما از آن انتظار داریم. گوریلا گلس یک محافظ ضد خش است، اما به طور کامل انتظارت ما را برآورده نمی کند. اگر شما گوشی خود را طبق عادت در جیب خود می گذارید که حاوی کلید می باشد، پس امکان دارد روی صفحه خش ایجاد شود و یا کمی زبر شود. پس لازم است برای اطمینان خاطر خود و جلوگیری از تعمیر گوشی خود و پرداخت هزینه اضافی، از یک محافظ صفحه استفاده کنید و خیال خود را آسوده کنید. می توانید از نمونه های مختلف در بازار از بین قیمت های 10 تا 50 هزار تومان، یک مورد را انتخاب کنید.

شما می توانید برای جلوگیری از شکسته شدن صفحه گوشی در اثر ضربه، یک محافظ صفحه محکم تر و بهتر انتخاب کنید که در بازار با قیمتی تقریباً 100 هزار تومان موجود است.


آیا امکان اینکه محافظ صفحه نمایش گلس، خم شود وجود دارد ؟

قبل از اینکه محافظ را بر روی صفحه نمایش موبایل خود قرار دهید، محافظ را با دست خود گرفته و کمی تکان دهید، متوجه خواهید شد که حالت ارتجاعی دارد و به میزان کمی تکان می خورد. اولین سؤالی که ذهن شما را به خود درگیر می کند، این است که با وجود ساخته شدن این محصول از شیشه، چطور ممکن است، حالت ارتجاعی داشته باشد؟ در واقع، نه تنها این نوع محافظ، بلکه خود نمایشگر آیفون، آی پد، گوشی های موبایل اندرویدی، نینتندو سوئیچ و دیگر وسایلی از این نوع، همچنین خم می شوند. اگر هنوز باور چنین چیزی برای شما دشوار است، ما شما را دعوت می کنیم به تماشای ویدئو زیر. توجه! توصیه می کنیم، مواردی که در ویدئو زیر مشاهده می فرمایید را به هیچ عنوان در منزل انجام ندهید.

نکته قابل اهمیت این است هم محافظ قرار گرفته بر روی پنل جلویی گوشی و هم جنس شفاف قرار گرفته بر روی پنجره، شیشه می باشد، اما این دو نوع با یکدیگر کاملاً فرق دارند. محافظ های گلس معمولی، ضخامت بسیار بیش تری دارند و از استحکام کم تری برخوردارند، اما مدل محافظ شیشه ای حرارت دیده و هم انعطاف پذیری بالایی دارند و همچنین مقاومت شان در برابر ضربه بسیار بالا تر می باشد.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: