باتری لپ تاپ 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

باتری لپ‌تاپ شما تا چه میزان شارژ نگه ‌می‌دارد؟ باتری ها با توجه به مدل خود، طول عمر متفاوتی دارند؛ اما توجه داشته باشید که نوع به کارگیری و نگه داری از لپ تاپ نیز مهم است. روش هایی نیز وجود دارد که باعث افزایش طول عمر باتری می شود. وقتی که عمر باتری کم شود و زمان تعویض لپ تاپ می شود، افراد به دنبال خرید یک باتری ارزان هستند و در نتیجه این امر باعث می شود باتری را از یک برند متفاوت از برند لپ تاپ خود خریداری کنند.

پیشنهاد ما به شما این است که هرگز چنین کاری نکنید . برندهای زیادی در حال حاضر به تولید باتری لپ تاپ می پردازند که این مسئله دقت بیش تری را می طلبد و زمانی که باتری لپ تاپ شما نیاز به تعویض پیدا کرد حتماً به تولید کننده اصلی و یا نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. خوشبختانه فروشگاه های اینترنتی انواع برندهای اوریجینال باتری لپ‌تاپ را ارائه می دهند، مانند: برندهای ایسوس (Asus)، دل (Dell)، لنوو (Lenovo) و غیره ، پس نگران نباشید و به محض خراب شدن باتری لپ تاپ به فروشگاه های آنلاین مراجعه کنید.

انواع باتری لپ‌تاپ

اگر شما اطلاعاتی در مورد مدل و برند لپ تاپ خود داشته باشید، تشخیص و انتخاب و خرید یک باتری خوب کار ساده ای است. باتری ها از لحاظ تعداد سلول به چند دسته تقسیم می شوند، مانند: باتری 3 سلولی، باتری 4 و 6 و 9 سلولی. برند های نام آشنا، باتری های درجه یک را روانه بازار می کنند که همانند خود باتری اورجینال لپ تاپ شما است؛ یعنی مثل باتری اولیه لپ تاپ شما سریع شارژ می شود، خوب شارژ نگه می دارد و داغ نمی کند. باتوجه به مدل و برند لپ تاپ و مهم تر از همه با توجه به میزان بودجه ای که برای خرید باتری در نظر گرفته اید، می توانید بهترین باتری را انتخاب و خریداری کنید. باتری برندهای اچ‌پی (HP)، اپل (Apple)، ایسوس (Asus)، دل (Dell)، اچ تی سی (htc)، لنوو (Lenovo)، ایسر (Acer)، سونی (Sony)، مایکروسافت (Microsoft) در گروه لوازم جانبی لپ‌تاپ در فروشگاه های آنلاین برای خرید در دسترس می باشد.

راهنمایی برای خرید باتری لپ‌تاپ

اگر باتری لپ تاپ شما سریع داغ می کند و شارژ نگه نمی دارد و برای تعویض باتری پیغام می دهد و یا اگر شارژ نمی شود و لپ تاپ را با برق روشن نگه داشته اید، زمان خرید یک باتری فرا رسیده است.در نظر داشته باشید که گران ترین باتری، بهترین باتری نیست اما این دلیل نمی شود که به سراغ ارزان ترین باتری بروید. به این معنی است که شما باید همه اطلاعات مورد نیاز در مورد لپ تاپ و همچنین اطلاعات لازم را از جدول مشخصات و نقد و بررسی سایر کاربران را کسب کنید، شما می توانید بهترین راهنمایی را برای خرید باتری لپ تاپ از این قسمت به دست آورید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: