هدندزفری بلوتوث 

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

به دلیل تنوع بسیار زیاد هدست بلوتوث در بازار شما باید قبل از خرید، اول مشخصات هدست را با نیازهای خود تطابق دهید و بنابر نیازهای خود به دنبال یک هدست مناسب باشید؛ زیرا تنوع بسیار زیاد باعث گیج شدن شما در انتخاب می شود، پس تنها راه اول شناسایی نیازهای خودتان است.

مثلاً اگر شما یک کاربر معمولی هستید، معیارهای شما می تواند، استفاده روزمره از موبایل و میزان گوش کردن به موسیقی و تعداد مکالمه های شما باشد که در انتخاب به شما قطعاً کمک خواهد کرد.

اگر مکالمه های زیاد و طولانی دارید، شما باید هدست هایی که ظرفیت بیش تر و شارژ طولانی نگه می دارند را در لیست انتخاب خود قرار دهید. البته این را در نظر بگیرید که هدست هایی که شارژ بیش تری نگه می دارند، اندازه بزرگ تری دارند و همچنین شما باید محلی که دسترسی به برق برای شارژ دارید را در نظر بگیرید.

اگر شما علاقه زیادی به گوش دادن موسیقی دارید، ما به شما هدست های بلوتوث استریو را پیشنهاد می کنیم. در نظر داشته باشید که هدست های A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)  امکان پخش صوت استریو را دارند. البته به مدل گوشی خود توجه کنید که این خاصیت را داشته باشد. گوشی شما باید از این هدست A2DP پشتیبانی کند.

در برخی از مدل های هدست امکان توقف و بازگشت به ترک ها و رفتن به ترک بعدی در هنگام گوش دادن به موسیقی فراهم باشد. در برخی مدل ها دکمه های جداگانه برای این منظور تعبیه شده است و در برخی هم یک دکمه که تمام کار ها را با هم انجام می دهد. اگر شما در یک مکان شلوغ و پر سر و صدا هستید و یا در فضای باز می باشید، به یک هدست با میکروفن قوی و سیستم حذف نویز (Active Noise Cancellation) نیاز دارید. در این مدل ها بجای دریافت صدای شما از ارتعاشات استخوان های جمجمه برای نمونه برداری صدا استفاده می کند. محل استفاده و نوع استفاده شما، تعیین کننده شکل و مدل هدست است. اگر در حین فعالیت از هدست می خواهید استفاده کنید مثلاً در حین ورزش کردن، مدل هایin-ear در دور گوش قلاب می شوند، انتخاب کنید؛ اما اگر فقط قصد استفاده برای مکالمه را دارید، از مدل Pop-in استفاده کنید.  

نکاتی که باید در خرید هندزفری بلوتوث (هدست بلوتوث) در نظر بگیرید.

  • سختی کارکرد یعنی فاصله هدست با گوشی برای تمامی هدست های بلوتوث وجود دارد، پس این گزینه را آخرین فاکتور برای سنجش در نظر بگیرید.
  • شما باید هدستی را انتخاب کنید که با پورت USB قابلیت شارژ شدن را داشته باشد تا بتوانید در هر کجا که هستید هدست خود را شارژ کنید و نیاز به حمل کابل اضافه پیدا نکنید.
  • اگر شما دوست دارید از دو دستگاه برای هدست خود به طور هم زمان استفاده کنید، باید مدل با قابلیت اتصال هم زمان Multipoint Connectivity را خریداری کنید.
  • بعضی از مدل های هدست بلوتوث، قابلیت استفاده در حالت Voice Control را دارند. با توجه به قابلیت شما می توانید از هدست با انواع Voice Command استفاده کنید. 

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: