پلیر MP3 & MP4 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

هرگاه قصد خرید یک وسیله الکترونیک را دارید حتماٌ به تمامی نکات توجه لازم را داشته باشید.MP3 Player یک وسیله پخش موسیقی است که شما باید در حین خرید به حافظه، اندازه، قیمت، فرمت های پشتیبانی و از این موارد توجه کنید. نکات اصلی و مهم که در هنگام خرید MP3 Player باید به آن‌ها توجه داشته باشیم:

ابعاد MP3 Player در مقایسه با حجم آن

یکی از مواردی که باید در خرید MP3 Player باید به آن توجه داشته باشید ابعاد و سایز، می باشد. برای مثال اگر حین ورزش می خواهید از Player استفاده کنید باید یکی با اندازه کوچک را انتخاب کنید.

یک نمونهiPod Shuffle است که 9 گرم وزن دارد. البته در نظر داشته باشید که این Player ها فاقد LCD برای نمایش شماره یا نام آهنگ ها هستند و حافظه ذخیره سازی آن ها نیز بسیار کم است. iPod Shuffle فقط 4 گیگابایت حافظه دارد و می تواند حدوداً 1000 آهنگ را در حافظه خود ذخیره می کند. اگر فردی هستید که به دلیل مشغله و کار زیاد همیشه وسایل خود را در کیف دستی یا اتاق گم می کنید یا جا می گذارید، بهتر است فکر خرید Mp3 Player خیلی کوچک را از سر خود بیرون کنید.

مشاهده فایل های ویدئویی

اگر شما با مشاهده فیلم در نمایشگر های کوچک هم لذت می برید، اما باید به شما توصیه کنیم که در حین خرید Mp3 Player به ابعاد صفحه نمایش و حجم حافظه Mp3 نیز دقت کنید. نسل چهارم MP3 Player iPod از صفحه نمایشگر بزرگ تر که بتواند نیاز شما را برطرف کند، استفاده کرده است.  

برای خرید Player چقدر هزینه می کنید؟

شما باید قبل از خرید تصمیم بگیرید که چه میزان برای خرید Player می خواهید هزینه کنید؛ زیرا Player هایی با صفحه نمایش بزرگ و دارای حافظه با ظرفیت بالا قیمت بیش تری دارد.

سازگاری

یکی از عواملی که در حین خرید وسایل الکترونیکی باید به طور جدی در نظر گرفت، سازگاری و پشتیبانی است. باید شما در خرید به نکته دقت کنید که خرید MP3 Player با محیط های مختلف و فرمت های مختلف سازگاری دارد یا خیر؟ ما به شما توصیه می کنیم که Player ای از iPod برند Apple را خریداری کنید و قبل از آن مطمئن باشید که با سیستم عامل Mac شما تطابق دارد. البته بدانید که این برند با سیستم عامل ویندوز و بیشتر Player ها سازگاری دارد، اما بازهم در این باره خوب جست وجو کنید.

مطمئن شوید Player ای که می خواهید خریداری کنید که فرمت های زیر را پخش می کند.

  • AA
  • AAC
  • FLAC
  • MP3
  • MP3Pro
  • OGG
  • WAV/AIFF
  • WMA


کیفیت صدا

بررسی کیفیت صدا بدون اینکه شما از خود Player یک آهنگ گوش بدهید، امکان ندارد. اگر شما مستقیماً به فروشگاه مراجعه کنید و فروشنده یک نمونه از هر مدل Player برای اینکه شما کیفیت صدا را بشنوید، در اختیار شما قرار دهد.

چطور مدت عمر باتری Player را بفهمیم

اگر شما قبل از خرید بخواهید بدانید عمر باتری Player چقدر است باید به راهنمای خرید و به mAh باتری دستگاه توجه کنید.

حافظه Mp3 Player ها

در مدل های گذشته MP3 Player ها، برای ذخیره موزیک ها از Hard Drive استفاده می کردند اما با فناوری های جدید و تولید مدل های جدید، Player ها از فلش مموری برای ذخیره آهنگ استفاده می شود و به نسبت قیمت پایین تری نیز دارد.

برندهای سرشناس و معتبرMP3 Player

ArchOS

Creative

Microsoft

Philips

Samsung

SanDisk

Sony

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: