رم ریدر 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

رم ریدر (Ram Reader)گجتی به اندازه یک فلش مموری می باشد. رم ریدر به شما این امکان را می دهد که حافظه های کوچک موبایل و دوربین را به رایانه متصل کنید و رایانه خود اطلاعات مموری را بخوانید و مدیریت کنید. به نظر می رسد بعضی از افراد در مورد رم ریدر اطلاعاتی نداشته باشند که در این مقاله به طور جامع در مورد رم ریدر(Ram Reader) صحبت خواهیم کرد.

هنگام استفاده از رم ریدر باید به یک سری نکات توجه کنید. اول از همه باید بیان شود که رم ریدر ها تقریباً مشابه هم هستند و مثل هم عمل می کنند، یعنی از لحاظ کارکرد تفاوت چندانی با هم ندارند، شما رم ریدر را با حافظه ای که به آن متصل کرده اید به سیستم خود وصل می کنید و بنابر سیستم عامل رایانه، پنجره ای که شامل محتویات رم است را باز می کند. در همه ی ویندوز ها، به جز ویندوز 98 نیاز به نصب برنامه خاصی نیست، در ویندوز 98 باید برنامه راه اندازی رم ریدر روی رایانه نصب گردد.

 شما می توانید حافظه جانبی کوچک مانند حافظه گوشی و دوربین های فیلم برداری را داخل رم ریدر قرار دهید ولی به این نکته با دقت توجه کنید که زمانی که حافظه را از دستگاه خارج می کنید، دستگاه خاموش باشد. البته این مورد با توجه به نوع دستگاه متفاوت باشد که باید به راهنمای گوشی مراجعه کنید.

بعضی از رم ریدر ها دارای خاصیت Hot swappable هستند، یعنی در بعضی گوشی با وارد و خارج کردن رم از گوشی، نیازی به خاموش کردن نیست.

بهتراست قبل از اینکه اطلاعات را روی رایانه خود منتقل کنید، یک پوشه با نام مربوط به محتویات ایجاد کنید تا از شلوغ شدن سیستم جلوگیری کنید و بعداً به راحتی فایل مورد نظر را پیدا کنید.

هنگامی که رم ریدر Ram Reader همراه حافظه جانبی را به رایانه با کمک پورت USB یا هاب USB متصل کردید، برای شما یک پنجره باز می شود که اطلاعات موجود در حافظه جانبی را برای شما به نمایش می گذارد و نیازی به باز کردن فایل ندارید اما ممکن است که Autorun سیستم شما غیر فعال باشد و یا اینکه یک پنجره دیگر را برایتان به نمایش درآورد که باید دستور را انتخاب کنید. به طور کل اگر برای شما پنجره حاوی اطلاعات باز نشد به مای کامپیوتر My Computer برویدو از آنجا فایل موردنظر که از طریق رم ریدر به رایانه متصل شده است را باز کنید.

توجه داشته باشید که برخی از مدل های رم ریدر هستند که قابلیت اتصال چندین حافظه جانبی را دارند که هنگام اتصال به رایانه، به همان میزان برای شما پنجره باز می شود، شما می توانید با توجه به حافظه مورد نظر، فایل را باز کنید. اگر هنگام باز کردن یک فایل با پیغام Please insert disk مواجه شدید، نشان دهنده این است که فایل انتخاب شده خالی از حافظه جانبی است و باید یکی دیگر را انتخاب کنید تا به محتویات دسترسی پیدا کنید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: