مبدل VGA و DVI 

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

تبدیل کردن خروجی کارت گرافیک همراه پورت DVI به پورت VGA

برخی کارت های گرافیکی جدید شاخه ای دارند که به منظور اتصال به VGA نیاز به مبدل DVI دارند. این مبدل ها کار تغییر پورت را برای استفاده از کابل VGA را به شما می دهد. همچنین ممکن است این قضیه برعکس باشد و شما مانیتوری در اختیار داشته باشید که فقط DVI را ساپورت می کند و دستگاه (لپ تاپ، کامپیوتر و...) شما VGA را ساپورت می کند. در چنین شرایطی این امکان را دارید که با استفاده از این مبدل ها اتصال را برقرار کرده و از تصویر لذت ببرید.

نکته ای که وجود دارید این است که درگاه DVI دارای اشکال گوناگونی است. تفاوت انواع درگاه DVI مربوط به تعداد و همچنین محل قرار گیری خارهایی می شود که روی آنها وجود دارد. اما دقت کنید که قاب پورت DVI در انواع مختلف این دستگاه یکسان می باشد. از بین تمامی این دستگاه ها DVI-A به طور خاص برای سیگنال‌های آنالوگ، نوع DVI-D برای سیگنال‌های دیجیتال و نوع DVI-I که رایج تر است برای هر دو سیگنال استفاده می شوند. این مبدل ها برای تمامی حالت ها طراحی و ساخته می شوند.

تبدیل تصویر دیجیتال به آنالوگ DVI TO VGA از نوع DVI-D

پیش از اقدام به خرید این مبدل لازم است که مشخص کنید دستگاه شما به کدام یک از دسته از این دسته ها تعلق دارد. این دو دسته پرکاربردترین و مهم ترین DVI های موجود در بازار محسوب می شوند. بنابراین شما باید به تناسب دستگاه یا گرافیکی که در اختیار دارید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. دو دسته اصلی این مبدل ها شامل دسته اول با 4 خار کمتر و دسته دوم با 4 خار اضافی می شود. لازم به ذکر است که هر نوع کارت گرافیک DVI که در اختیار داشته باشید یکی از دو دسته مذکور را پشتیبانی می کند. نکته دیگر این است که اگر گرافیک مورد استفاده شما DVI-I را ساپورت میکند حتما نسبت به تهیه آن اقدام نمایید زیرا این امکان وجود دارد که گرافیک شما قادر به سازگاری با تبدیل DVI-D نباشد.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: