زبان انگلیسی 

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

اگر قصد دارید که زبان انگلیسی خود را تقویت کنید اما زمان کافی برای رفتن به کلاس های زبان را ندارید و یا اینکه هزینه این کلاس ها برای شما زیاد است بهترین گزینه برای شما یادگیری زبان انگلیسی در خانه و توسط خودتان می باشد. احتمالا الان به این فکر می کنید که یادگیری زبان انگلیسی در خانه به صورت شخصی کار سختی است و کسی هم نیست که بتواند اشتباهات شما را اصلاح کند. مثلا تا زمانی که کسی اشتباهات شما را در تلفظ کلمات تصحیح نکند نمی توانید پیشرفت کرده و زبان خود را تقویت کنید. این نوع نگرانی ها کاملا منطقی و به جا هستند اما راه حل های مناسبی نیز برای این مشکلات وجود دارد. یادگیری زبان انگلیسی لزوما به معنی نشستن پای کتاب های مختلف نیست بلکه منابع متنوعی وجود دارند که به شما در زمینه بهبود زبانتان کمک می کنند. بنابراین اگر در خانه از یک سری منابع و روش های درست استفاده کنید می توانید بر مشکلات مربوط به خودآموزی غلبه کرده و زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. در ادامه قصد داریم نکات کلیدی در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم.

۱- قبل از هر چیزی اینکه مضطرب نباشید زیرا این حالت کمکی به شما نخواهد کرد. برای استفاده بهینه از زمان خود برنامه‌ریزی کنید و بهترین و مناسب ترین روش ممکن را انتخاب نمایید. سعی کنید واقع بین باشید زیرا در طی ۲ یا ۳ ماه نمی توان به طور کامل زبان انگلیسی را آموخت اما می توان در حد قابل توجهی پیشرفت کرد. شما این امکان را دارید که دانش غیرفعال خودتان را فعال نمایید. می‌توانید با تمرین کردن هر چه را که سال‌ها پیش یاد گرفته اید مجددا بازیابی نمایید. همچنین می‌توانید لغات پایه‌ را یاد بگیرید تا برای آزمون آماده شوید یا اینکه در یک کشور دیگر بتوانید کار خود را راه بندازید.

۲- نکته دوم این است که باید کاملا متمرکز باشید. مثلا اگر می‌خواهید در یک مصاحبه‌ی شغلی شرکت کنید باید هر روز به همراه یک معلم خصوصی تمرین کرده و در مورد موقعیتی که قصد دارید در آن قرار بگیرید و همچنین سوالاتی که احتمالا از شما پرسیده خواهد شد یک طوفان فکری ایجاد کنید.

۳- تا جایی که می‌توانید با زبان انگلیسی روبه‌رو شوید. روزها، ساعت ها، دقیقه ها و ثانیه های خود را صرف یادگیری زبان انگلیسی کنید. در واقع باید با زبان انگلیسی زندگی کرده، با آن بخوابید و هیچ زمانی را بدون یادگیری زبان انگلیسی نگذرانید.

۴- در صورتی که به یادگیری زبان انگلیسی به صورت عمومی نیاز دارید پیشنهاد می کنیم که با یک معلم خصوصی تمرین کنید تا بدین وسیله دقیقا روی چیزی که تمرکز کنید که می خواهید. دوره‌ های زبان انگلیسی با تعداد دانش‌آموزان بیشتر می ‌تواند ارزان‌تر باشد اما در این نوع دوره ها به اندازه‌ی کلاس های خصوصی فرصت صحبت کردن را ندارید. ضمن اینکه در یک دوره‌ی از پیش برنامه‌ریزی شده با دیگران کلیه افراد قادر نخواهند بود که به اندازه‌ی کلاس خصوصی به چیزی که می خواهند برسند.

۵- سعی کنید از تکنولوژی به نحو احسن استفاده کنید. شما این امکان را دارید که فایل‌های مفیدی را از اینترنت دانلود کنید. می‌توانید در گوشی تلفن همراه خود متون و کلمات مختلف را گوش کنید. همچنین امکان استفاده از دروس آنلاین را دارید.

۶- هیچ وقت ناامید نشوید. ممکن است گاهی احساس کنید که پیشرفتی نداشته‌اید اما این حس همواره بخشی از فرایند یادگیری یک زبان جدید می باشد. در صورتی که تمام انرژی خود را صرف کرده و بر روی پروژه‌ ای که دارید کار کنید حتما می توانید به هدفتان نزدیک تر ‌شوید. هیچ گاه در این موضوع تردید نکنید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: