عطر و ادکلن زنانه 

نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

زدن عطر یکی از مشخصه های شخصیت افراد تلقی می شود و معمولا افرادی که عطر خوش بویی را استفاده می کنند جذاب‌تر به نظر می ‌رسند. اما عطر خوش بو چه عطری است؟

انواع عطر زنانه و مردانه با رایحه‌های گوناگون در بازار موجود است. رایحه در انواع پرفیوم، ادوپرفیوم، ادکلن (ادوکلن)‌ و ادو تویلت به چند دسته کلی تلخ، شیرین، گرم، خنک، تند، گل، میوه و طبیعت تقسیم می‌شود. توجه به سلیقه و همچنین فصل و آب و هوایی محل زندگی می‌توانید عطر مناسب و مورد علاقه تان را تهیه کنید.

روی پوست بدن نقاط کلیدی وجود دارد که در صورت اسپری کردن عطر خود به طور مستقیم به آن نقاط بوی عطرتان موثرتر خواهد بود. این نقاط شامل گردن، روی سینه و داخل مچ دست می شود. پوست افراد نیز ویژگی های مختلفی دارد که بر رایحه نهایی عطر تاثیر می گذارد. بنابراین بهتر است که عطر را بر روی به جای لباستان روی پوست خود اسپری کنید.

خرید بهترین عطر

هر عطر دارای سه نت شامل نت اولیه یا پایه، نت میانی و نت پایانی می شود. مثلا ممکن است یک عطر رایحه ‌ای بر اساس میوه‌ داشته باشد و نت آغازین آن شامل سیب سبز، گیاه پاتچولی، لیمو، نارنج، فلفل صورتی و گل بنفشه شود. بهترین عطر برای هر شخص عطری است که از نت‌های مورد علاقه آن شخص تولید شده باشد.

برخی افراد نیز ملاک انتخاب عطر را برند عطر قرار داده اند. شما می توانید برندهای معروفی مانند لالیک، دیور، کرید،آمواژ، ولنتینو، دومالی، بولگاری، جورجیو آرمانی و ... را امتحان کنید تا برند مورد علاقه خود را بشناسید. به فصلی که در آن هستید نیز برای انتخاب عطر دقت کنید و به عنوان مثال در فصل گرم عطرهای خنک را بخرید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: