کرم پودر 

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 14 آیتم
نمایش 1 - 12 از 14 آیتم

کرم پودر که تحت عنوان فاندیشن هم شناخته می شود، نام محصولی است که به منظور یکسان سازی رنگ پوست و همچنین پوشش دادن ناهمواری های آن مورد استفاده قرار می گیرد. کرم پودرها شامل انواع مختلفی شده و می توانند به صورت جامد، مایع، موس یا پودر باشند.

کرم پودر بر روی تمام صورت قرار می گیرد تا بدین صورت رنگ پوست یکسان و یک دست شود. اگر تنها قصد دارید که پوستی یک رنگ داشته باشید استفاده از کرم پودر بهترین گزینه برای شما می باشد اما دقت کنید که به منظور پنهان سازی لکه های ریزتر استفاده از کرم پودر موثر نخواهد بود. برای این مورد می توانید از کانسیلر استفاده نمایید. کانسیلر نقش یک تصحیح کننده را داشته و بر روی تمام صورت اعمال نمی شود بلکه تنها روی جاهایی جای جوش یا لکه باشد از کانسیلر استفاده می شود تا بدین ترتیب ایرادات کوچک پوست برطرف گردد.


برترین برندها

Make Up For Ever HD

Laura Mercier Silk Creme

Burberry Velvet

DiorSkin Airflash Spray Foundation

Neutrogena Healthy Skin

NARS Sheer Glow

Lancome Teint Idole Ultra

 

راهنما و طرز کار

کدام رنگ کرم‌ پودر برای پوست شما مناسب تر است؟

در زمان انتخاب کرم‌ پودر بهتر است که 3 رنگ مختلف را امتحان کنید؛ اول رنگ همرنگ با پوستتان، سپس رنگی روشن‌تر و در نهایت رنگی تیره ‌تر. هر کدام از این  رنگ ها را بر روی خط چانه خود امتحان نموده و سپس صبر کنید تا کرم‌ پودر جذب پوست شما شود. بعد از انجام این کارهر کدام از رنگ ها که محوتر شد، برای پوست شما مطلوب تر خواهد بود. در صورتی که امکان امتحان کرم‌ پودر را ندارید، می توانید شیشه کرم‌ پودر را مقابل چانه‌ خود بگیرید تا تشخیص دهید که کدام یک از رنگ ها به پوست شما نزدیک تر می باشد.

چند نکته طلایی

۱ افرادی که پوست آنها خیلی چربی است می توانند جهت دوام بیشتر پیش از زدن کرم پودر با استفاده از یک پنبه آغشته شده به الکل سفید رقیق شده با آب، صورت خود را پاک نمایند تا میزان چربی پوست متعادل شود. دقت داشته باشید که انجام این کار تنها برای زمانی است که می خواهید به مهمانی خاصی بروید زیرا انجام دادن بیش از حد آن موجب کدر شدن پوست شما خواهد شد.

۲ همیشه پس از استفاده از کرم پودر یک تکه پنبه بزرگ برداشته و به آرامی به شکل دورانی بر روی پوست خود بکشید. این کار مواد اضافی کرم پود را خواهد گرفت.

۳ در صورتی که قصد دارید برخی بخش های از بدن را هم کرم پودر بزنید به هیچ وجه کرم پودرهای چرب را مورد استفاده قرار ندهید. بهترین گزینه برای پوست بدن، کرم پودرهای آکوا می باشند که با آب مخلوط می شوند.

 

استفاده از تکنیک مناسب برای استفاده کرم پودر

این امکان وجود دارد که با وجود انتخاب کرم پودر مناسب و آماده‌سازی صحیح پوست خود باز هم کرم پودر به هر علتی به خوبی بر روی پوست شما ننشسته باشد. علت اصلی این موضوع استفاده نکردن از تکنیک مناسب و صحیح به منظور زدن کرم پودر می باشد. کرم پودرهای مایع را باید با بهره گیری از اسفنج و همچنین با حرکات ضربه‌ای روی پوست زده و صبر کنید تا به خوبی جذب شود. این کار باعث جلوگیری از پاک شدن کرم پودر در هنگامی که محو نمودن آرایشتان می شود. دقت کنید که باید حتما اسفنج آرایشی را مرطوب نموده و سپس ضربه بزنید. کرم پودرهایپودری برس و خشک را به طرف پایین حرکت دهید تا بدین ترتیب از بلند شدن موهای صورت شما جلوگیری نموده و در نتیجه صورت شما آردی به نظر نرسد!

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: