رژ گونه 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

پودر تالک، ماده انتقال دهنده رنگ در رژگونه های پودری می باشد و در انواع مایع و کرمی، سیلیکون و نیز مواد جاذب رطوبت تولید می شود. نگهدارنده و رنگ از جمله سایر مواد فرمول رژگونه محسوب می شوند. جالب است بدانید که رنگ رژگونه از دو نوع مختلف شامل نوع اول که رنگ طبیعی پوست را می پوشاند و نوع دوم که رنگ دلخواه را به پوست می دهد تشکیل شده است. بعضی از رژگونه ها نیز مواد متراکم کننده، جاذب روغن و پخش کننده دارند. امروزه شرکت های تولیدی محصولات آرایشی رنگ ها و فرمول های رژگونه گوناگون را از طریق تبلیغات تجاری زیبا و جذاب به مصرف کنندگان معرفی می کنند. در صورتی که مصرف کننده در مورد این مواداطلاعات کافی نداشته باشد، به همین پیام های تبلیغاتی اکتفا خواهد کرد بدون اینکه بداند دقیقا کدام محصول برایش مناسب تر است.

پراستفاده ترین رژگونه، نوع پودری آن می باشد که از مواد رنگی، تالک، مواد جاذب چربی و همچنین متراکم کننده تشکیل پیدا کرده است. مزیت اصلی این نوع رژگونه مربوط به حالت طبیعی،جذب بهتر چربی پوست و نیز محو شدن آسان می شود. ایراد این رژگونه نیز این است که زیاد روی پوست باقی نمی ماند و با جذب چربی از پوست، دچار تغییر رنگ می شود. این نوع رژگونه بیشتر مناسب بانوانی است که آرایش ملایم را ترجیح می دهند و پوستی معمولی (نه خیلی چرب نه خیلی خشک) دارند. رژگونه مایع نیز با عناوینی نظیر کرم، ژل یا رنگ عرضه می شود که همه آنها شبیه به هم هستند و تنها حامل رنگ آنها فرق می کند؛ در واقع کرم ها حامل سیلیکونی و رنگ ها یا ژل ها حامل آبی دارند. رژگونه های کرمی به طور معمول در یک ظرف و انواع ژل در شیشه یا تیوب عرضه می شوند. رژگونه های مایع از دوام خوبی برخوردارند ولی رنگشان طبیعی نبوده و به خوبی روی پوست محو نمی شوند.

Terry Cellularose

Nars

M.A.C 

CORALista

Kevyn Aucoin the Creamy Glow

tarte

Stila

بعد از زدن کرم‌هایی که می بایست استفاده نمایید به منظور یکدست و صاف شدن و نیز زیبا سازی پوست، بهتر است که از دو رنگ رژگونه نزدیک به یکدیگر استفاده نمایید. ابتدا نوع کمرنگ آن را با استفاده از برس گرد و نرم رژ گونه دقیقا از کنار بینی آغاز نمایید و تا کنار گوش ادامه دهید. این کار را برای هر دوطرف به صورت مساوی و کامل انجام دهید. در وهله بعد از رژگونه پررنگ‌تر استفاده نموده و در این مرتبه برس را از کنار بینی بزنید ولی به شکل گونه وحالت هفت گرد تا روی گونه ‌ها بیشتر ادامه نداده و با حرکت رفت و برگشت، خوب به آن شکل بدهید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: