پاک کننده آرایشی صورت 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

چگونه از پاک کننده صورت استفاده نماییم؟

شما می بایست هر روز ۲ بار، صبح و شب صورت خود را تمیز کنید. حتی اگر آرایش هم نکرده اید هر روز این کار را انجام بدهید. اما برای افرادی که از کرم ضد آفتاب استفاده می‌کنند، یا اشخاصی که در شهرهای بزرگبا آلودگی هوا مواجه هستند و همینطور برای روزهایی که مقدار آرایش شما زیاد است، پیشنهاد می کنیم که از روش پاک کردن ۲ مرحله‌ای بهره بگیرید.

پاک کردن ۲ مرحله‌ای از جمله عادت ‌های بسیاری از مادران ماست. احتمالا در طول سالیان مشاهده کرده ایم که چطور از پوست خود مراقبت می‌کنند و حتی شاید خودمان نیز بدون اینکه متوجه فواید آن باشیم این کار را انجام می دادیم. در ابتدا توضیح دهیم که منظورمان از تمیز کردن ۲ مرحله‌‌‌ای چیست.

تمیز کردن ۲ مرحله‌ای به طور ساده به معنی ۲ برابر تمیز شدن پوست می باشد. اولین گام در این زمینه بهره گیری از شیر پاک‌کن، روغن یا بالم پاک کننده آرایش می باشد که وظیفه پاک کردن ذرات آلودگی و آرایش را از روی صورت بر عهده خواهد داشت‌. این کار را به وسیله یک پد پنبه‌ای نرم انجام داده و در نهایت روغن یا شیر پاک‌کننده را به کمک یک پد نرم و تمیز از روی صورت خود پاک کنید. از حرکات دورانی بهره گرفته و زیر چانه و گوش ها را از یاد نبرید.

چه پاک کننده‌ای را برای صورت انتخاب نماییم؟

در صورتی که یک پاک کننده بسیار قوی برای صورت خود استفاده کنید، ممکن است پوست صورتتان را تحریک یا حساس و خشک نماید. اولین نکته ای که باید مد نظر قرار دهید انتخاب پاک کننده متناسب با فصل است. در ماه ‌هایی از سال که دارای آب و هوای معتدلی می باشند و آلودگی هوای کمتری دارند بهتر است از پاک‌کننده‌های سبک استفاده نمایید که ترکیبات ملایمی دارند. اما زمستان ها بهترین زمان برای استفاده از پاک کننده‌هایی است که پایه آنها روغنی می باشد.

در زمان خرید شوینده یا پاک کننده باید به نوع پوست خود توجه کرده و پاک کننده متناسب با نوع پوستتان را انتخاب نمایید. دقت کردن به این نکته بسیار مهم است. پیش از خرید پاک‌کننده صورت حتما از دکتر پوست خود در رابطه با نوع پوستتان سوال کنید. تمامی پاک کننده‌های صورت اطلاعاتی روی بسته‌بندی خود دارند که نشان می دهد برای چه نوع پوستی مناسب می باشند.

نکته سوم، نوع و بافت شوینده است. برای افرادی که تصمیم دارند عادت خوب ۲ بار شست و شوی صورت در هر روز را انجام دهند، برقراری رابطه مطلوب با محصول پاک کننده مهم است. برخی افراد پاک کننده ژلی را به نوع محلول ترجیح داده و برخی دیگر نیز به پاک کننده‌های کرمی علاقه دارند؛ بنابراین از میان پاک کننده‌های متناسب با پوستتان، نوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید.

پس از تمیز کردن، پوست شما به سرم یا لوسیون یا کرم صورت نیاز دارد تا رطوبت مورد نیاز آن را تامین نماید و مواد مغذی لازم را به سلول‌ های پوست برساند.همچنین به یک کرم دور چشم، کرم مرطوب کننده و یک بالم لب نیز به طور روزانه نیاز خواهید داشت. انتخاب نوع کرم هم به نوع پوست و همچنین شن شما بستگی دارد. در این رابطه یک متخصص پوست می‌تواند مناسب‌ترین نوع کرم را به شما معرفی نماید.

با رعایت کردن همین نکات ساده مراحل مراقبت اولیه و مورد نیاز پوستتان را انجام داده‌اید و می‌توانید سلامتی و شادابی پوست خود را به طور دائمی تضمین کنید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: