کیت رنگ مو 

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 41 آیتم
نمایش 1 - 12 از 41 آیتم

احتمالا برای رنگ مو اسامی شبیه N2 یا A6 یا  رنگ مو شماره ۶٫۴۱ شنیده اید.

 • در نوع اول نام گذاری N2 یا A6 عدد معرف پایه رنگ (عمق رنگ) بوده و حرف انگلیسی نیز معرف انعکاس (سایه یا رفله) می باشد.
 • در نام گذاری دوم ۶٫۴۱ عدد قبل از اعشار (۶) معرف پایه رنگ (عمق رنگ) و هرکدام از تعداد بعد از اعشار (۴ و ۱) معرف انعکاس (سایه یا رفله) می باشد.

در ادامه معنی هرکدام از این اعداد پایه و حروف (اعداد) انعکاس آمده است.

پایه های رنگ مو (عمق رنگ)

رنگ ها در ده پایه تقسیم بندی می شوند که به ترتیب (همراه با شماره رنگ) عبارتند از:

 1. مشکی پرکلاغی
 2. مشکی طبیعی
 3. قهوه ای سوخته
 4. قهوه ای متوسط
 5. قهوه ای روشن
 6. بلوند تیره
 7. بلوند متوسط
 8. بلوند روشن
 9. بلوند خیلی روشن
 10. بلوند خیلی خیلی روشن یا پلاتینه

مثلا N6 و A6 هر دو یک پایه هستند ولی تن N6 بلوند تیره و تن A6 بلوند تیره ی خاکستری است.

بهترین برند رنگ مو ؛ رنگی دارای مواد طبیعی و مغذی

عدم تغذیه و نرسیدن مواد مغذی به موها از جمله مهم ترین عوامل اصلی آسیب رسیدن به تارهای مو بعد از  رنگ کردن می باشد. بنابراین رنگ مویی را انتخاب نمایید که ضمن ساختن رنگ دلخواه، بتواند موهای شما را نیز به خوبی تغذیه نماید. وجود سه نوع روغن مغذی شی‌باتر، آووکادو و زیتون در رنگ موهای گارنیه کالرنچرالز،  تارهای مو را به شکل ریشه‌ای تغذیه می نماید.

نکات

در حمام گرم بهمدت 5 دقیقه از نرم کننده استفاده نمایید. دقت کنید شب پیش از رنگ کردن مو، از نرم کننده استفاده نکنید. این کار موجب می شود رنگ مو برای مدت بیشتری روی موها باقی بماند.

رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمایید. در صورتی که بار اول است که قصد دارید موهای خود را رنگ کنید، بهتر است از رنگی استفاده نمایید که مقدار اندکی از موی طبیعی شما تیره تر یا روشن تر باشد. یادتان باشد که از رنگ نیمه دائم یا موقت استفاده نمایید که اگر مورد پسندتان واقع نشد بتوانید به راحتی بعد از مدت کوتاهی آن را تغییر دهید. رنگ های موقت به طور معمول با 6 الی 12 بار شست و شو با شامپو و همچنین رنگ های نیمه دائم پس از 20 الی 26 بار شست و شو از موها پاک می شوند. اما رنگ های دائم به طور معمول 6 الی 8 هفته یا حتی بیشتر روی موها ثابت می مانند.

اگر قبلا از یک رنگ استفاده نکرده اید، توصیه می شود پیش از آنکه موهای خود را به طور کامل رنگ کنید ابتدا آن را تست نمایید. این کار به شما کمک می کند تا رنگ مناسب تری را انتخاب کنید. می توانید قسمتی از موهای پشت گوش خود را انتخاب نموده و یک چهارم یا نصف آن را رنگ کنید. بدین جهت موهای پشت گوش انتخاب می شود که بتوانید میزان انطباق رنگ مورد نظرتان را با رنگ پوستتان بسنجید. بعد از گذشت نیمی از مدت زمان درج شده بر روی جعبه رنگ، موهای خود را با استفاده از دستمال مرطوب تمیز نمایید. در واقع اگر روی جعبه رنگ مدت 30 دقیقه زده شده، باید پس از گذشت 15 دقیقه اقدام به پاک کردن رنگ نمایید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: