اسپری نگهدارنده حالت مو 

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

نکاتی درباره طرز کاربرد: روی کلیه نقاط مو استفاده شود، سپس به وسیله حرکات رو به پایین از قسمت ریشه تا نوک مو را سشوار بکشید تا بدین ترتیب کوتیکول های مو به حالت خوابیده مانده و در نتیجه درخشش موها افزایش یابد. یکی از شیوه های خشک کردن موها این است که در زمان خشک کردن، موهای خشک سرتان را محکم در دست بگیرید سپس سر سشوار را رو به سمت پایین (دور از پوست سر) نگاه داشته و در نهایت باد سرد را به سمت موهای خود بگیرید؛ انجام این عمل موجب خوابیدن کوتیکول های مو شده و در نهایت درخشش مو حاصل می گردد. نکاتی درباره حالت دهی: قوام بیشتر: قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. قوطی را سر و ته نموده، موس را روی کف دست خودتان اسپری نمایید. در مرحله بعد به موهای مرطوب یا خشک خود بزنید. به منظور افزایش یافتن پوشش می توانید از گرمای سشوار بهره بگیرید. درخشش بیشتر: جهت درخشش بیشتر، موقع سشوار کشیدن می توانید از برس های گرد بزرگ استفاده نمایید. به منظور تثبیت بهینه می توانید اسپری کالر پروتکشن یا همان محافظت رنگ نیوآ را نیز مورد استفاده قرار دهید.

موس، فوم، ژل، اسپری،کرم، واکس و ... مناسب بانوان و آقایانی است که فقط به سمت پایین حالت می گیرد! و همچنین افرادی که موهایشان همواره به سمت داخل صورتشان بوده و در پی یافتن راهی می باشد که موهایشان را به بالا شانه زده و آن را در همان حالت تثبیت نمایند.

موس ها برای اهداف مختلفی طراحی و تولید شده اند كه دسته بندی آن به وسیله تولید كننده و سازنده آن انجام می شود. به عنوان مثال موس ها یا همان فوم های شركت های مختلف به شکل زیر دسته بندی شده است:

نگهدارنده نرمال، Normal hold

نگهدارنده قوی،Extra strong hold

نگهدارنده فوق العاده قوی ،Ultra strong hold

حجم دهنده، Hold and volume for fine hair

موس برای موی آسیب دیده، Hold and protection for coloured hair

موس برای موی رنگ شده Hold and care for damaged hair

موس برای موهای مواج Styling for curly/wavy hair

موس صاف كنندهGet straight smoothing mousse

موس حجم دهنده Volumizing mousse

موس برای موی رنگ شده Radiant response mousse

موس برای موی فردارCurl scrunching mousse

موس برای موهای معمولی In control shaping mousse

موس برای موهای نازك Extra fullness mousse

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: