مداد ابرو 

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

به وسیله قلم ابرو این امکان را دارید که ابروهای خود را به زیباترین حالت ممکن درآورده و زیبایی آنها را بیشتر کنید. برای جلوه بخشیدن به ابروها به بهترین مدادها احتیاج دارید.

زیباتر کردن ابروها بدون شک می‌تواند باعث جذاب تر جلوه کردن هر صورتی شود اما ابروی تمام افراد مانند هم نیست؛ به عنوان مثال برخی افراد ابروهای نازکی دارند اما دلشان می خواهد ابروهایی پهن داشته باشند و یا بالعکس. همچنین برخی دوست دارند که مدل ابروهایشان را تغییر دهند. در چنین شرایطی می توان با استفاده از یک مداد ابروی خوب تا حد زیادی این ایرادات را برطرف کرد.

موقع استفاده از مداد ابرو روی ابروهای خود، دقت کنید که بیرون خط موها را رنگ نکنید. بنابراین باید درون خطوط کرانه ابروها باقی بمانید. سعی کنید همواره با ضربه هایی ملایم آغاز کنید، زیرا در صورتی که از ضربات محکم و سفت استفاده کنید رنگ ابروهای شما تیره می شود.

در صورتی که ابروهایتان را زیاد تیره کنید، باعث ایجاد ناسازگاری با آرایش بقیه صورتتان خواهد شد. بنابراین هیچ وقت مداد را زیاد محکم فشار ندهید، به ویژه باید نوکش را با دست های خود شل ولی کنترل شده حرکت دهید.

مداد را در مقابل ابروهایتان، پایین نگاه داشته و از اینکه مداد را در گوشه های انتهایی و بالایی ابروها استفاده کنید خودداری نمایید. به دلیل اینکه کمان بالایی کم پشت تر از بقیه قسمت های ابرو می باشد باید تا حد امکان مداد را از این بخش ابرو دور نگاه دارید.

پر کردن ابروها به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات آرایشی شناخته می شود که با کمی دقت می تواند نتیجه ای عالی در پی داشته باشد. اما در صورتی که دقت نکنید و مراقب نباشید ممکن است جلوه ای بسیار ناخوشایند را به صورت شما بدهد. در ادامه قصد داریم تا به کمک یکی از میکاپ آرتیست های معروف یعنی خانم Laramie بهترین راه پر کردن ابروها با مداد را بررسی کنیم.

دقت کنید که اگر ابروها تمیز باشند نتیجه بهتری را می دهند. برای اطمینان از تمیز و طبیعی به نظر رسیدن ابروهایتان می بایست از مداد ابرویی استفاده نمایید که هم رنگ ریشه اصلی ابروهایتان باشد و اگر شک دارید که کدام یک از رنگ ها بهتر است، می توانید رنگی را انتخاب نمایید که دارای آندرتون خاکستری باشد و در نتیجه زیاد قرمز به نظر نرسد.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: