رژ لب جامد 

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

رژ لب از جمله پرکاربرد ترین و قدیمی ترین ابزارهای آرایشی می باشد که جهت رنگ کردن و همچنین آرایش لب مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر از یک قرن از عمر این وسیله آرایشی محبوب می گذرد. البته تاریخچه رنگ کردن و آرایش لب به دوران باستان باز می گردد، به گونه ای که شواهدی مبنی بر آرایش لب ها توسط زنان باستان در روم، مصر، یونان و اور(شهر سومریان) وجود دارد. زنان باستان رنگ های گیاهی را ترکیب می کردند و سپس آن را در ظرفی کوچک ریخته و در نهایت با انگشتان دستشان اقدام به رنگ کردن لب های خود می کردند. این کار تا حدی شبیه به پالت سایه امروزی می باشد. رژ لب پس از گذشت هزاران سال به شکل امروزی خود تغییر پیدا کرده است.

رژ لب جامد، شکل ذاتی و اصلی رژ لب می باشد. رژ لب جامد به حدی کاربرد و محبوبیت دارد که حتی پس از معرفی رژ لب مایع نیز، از میزان فروش و مشتریان آن کاسته نشد. بزرگ ترین عیب رژ لب جامد این است که باید هر چند ساعت یکبار استفاده از آن را تجدید نمود. به همین دلیل است که در خارج از منزل و مهمانی ها نیز رژ لب جامد یکی از اجزای اصلی کیف وسایل آرایشی بانوان است.ولی بانوان هرگز این موضوع را به عنوان یک مشکل در نظر نگرفته و با آن کنار آمده اند.

رژ لب جامد همواره ظاهری مجلسی و رسمی تر داشته و در نتیجه برای مهمانی ها بهتر است.تنوع رنگ در رژ لب جامد همواره بیشتر از رژ لب مایع بوده است. رژ لب جامد از لحاظ ساختار به سه صورت مات، براق و اکلیلی تولید می شود که با توجه به سلیقه افراد مختلف و همچنیننوع آرایش هر شخص می تواند استفاده شود.

12. L’OREAL PARIS

RIMMEL

MAYBELLINE

REVLON

8. WET N WILD

MAKE UP FOR EVER

BOBBI BROWN

ESTÉE LAUDER

NARS

LANCÔME

YSL

MAC

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: