لاک ناخن 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

لاک ناخن ماده ای شیمیایی می باشد که به منظور زیبایی بیشتر به ناخن‌هایدست یا پا زده می‌شود. البته گاهی اوقات از لاک برای محافظت از ناخن‌ها استفاده می‌شود.

انسان ها از حدود 3 هزار سال قبل از میلاد در مکان هایی نظیر مصر و چینناخن‌های خویش را رنگ می‌کردند و جهت انجام این کار از مواد طبیعی همچون گیاه حنا، ترکیب صمغ عربی، ژلاتین،موم زنبورعسل و سفیده تخم‌مرغ استفاده می‌کرد.

لاک یکی از پراستفاده ترین لوازم آرایشی می باشد باعث افزایش زیبایی دست شما می شود. انتخاب رنگ مناسب کار ساده ای است و به موارد گوناگونی مانند فصل، رنگ پوست، آرایش و مد روز بستگی دارد. در کنار همه این موارد مهم ترین نکته به علاقه شما باز می گردد.

بهتر است افرادی که پوست تیره دارند از رنگ‌های روشن استفاده نمایند، به ویژه رنگ هایی که پایه صورتی دارند. البته پوست های معمولی و تیره، تقریبا با هر نوع رنگی سازگاری و انطباق دارند.

یکی از تن های رنگی که با انواع پوست‌ها سازگاری دارد کرم روشن می باشد که ناخن‌هایی براق با درخشندگی بالا را ایجاد می کند و باعث زیبایی هرچه بیشتر ناخن ها می شود.

در دسته بندی های زیر سعی کردیم کلیه مدل های لاک موجود در بازار را مورد بررسی قرار دهیم.

لاک هاردنر(محافظ ناخن):از ناخن ها در برابر ضربات فیزیکی همچون شکنندگی ناخن محافظت می کند

لاک تلخ: در صورتی که به جویدن ناخن های خود عادت دارید، این لاک برای شما مناسب خواهد بود

لاک های براق کننده: باعث براق شدن و افزایش دوام لاک ناخن می شود

لاک پایه/ بیس : نوعی لاک یا محلول که به عنوان اساس و زیر ساخت محافظ روی ناخن تمیز زده می شود و موجب چسبندگی بیشتر لاک به ناخن طبیعی خواهد شد. از جمله کاربردهای آن می توان به پیشگیری از لک شدن و رنگ گرفتن ناخن طبیعی توسط لاک های پررنگ و تیره اشاره کرد.

لاک تری فر:در ترکیب شیمیایی این لاک 3 ماده مضر فرمالدئید(Formaldehyde) ، تولوئن (Toluene) و دیبوتیل فتالات (Dibutyl Phthalate/DBP) استفاده نشده است.

لاک فایو فر:در ترکیب این لاک تولوئن (Toluene)، دیبوتیل فتالات (Dibutyl Phthalate) ، فرمالدئید (Formaldehyde) ، صمغ فرمالدئید (Formaldehyde resin) و کافور (Camphor) استفاده نشده است.

لاک های زیر ساز :این دسته از لاک ها موجب خوب چسبیده شدن لاک به  ناخن و همچنین باعث صاف شدن ناهمواری های جزئی ناخن می گردد.

لاک های موقت :این دسته از لاک ها توسط آب و یا جدا نمودن آن از ناخن پاک می شود و به دو گونه فرم مایع و فرم برچسبی در بازار وجود دارد.

لاک وایتن:یک نوع روشن کننده بسیار مناسب و قدرتمند سطح ناخن می باشد که از زردی روی ناخن ممانعت کرده و به روشن شدن سطح ناخن کمک می کند.

لایه نهایی / برق ناخن: این لاک غالبا براق و بی رنگ می باشد ولی اخیرا نوع مات آن هم وارد بازار شده است. این لاک وظیفه محافظت از لاک رنگی شما را بر عهده دارد و موجب دوام بیشتر مانیکور شما می شود. از جمله کاربرد های مهم آن می توان به چسباندن نگین ها و تزئینات روی ناخن اشاره کرد.

لاک سوپر شاین:ویژگی ضد زردی دارد و باعث شفاف شدن سطح روی ناخن می شود.

لاک ویتامینه :به منظور مقاوم شدن سطح ناخن در موقع شست و شوی دست ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لاک های کریستالی یا اکلیلی :این دسته از لاک ها از طریق افزوده شدن اکلیل یا صدف به بازار عرضه شده و اشکال و رنگ بندی متنوعی دارند.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: