کرم ضد لک 

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
  • حاوی کمپلکس مواد روشن کننده (عصاره بیربری، عصاره شیرین بیان، اکتادسن دی اوئیک اسید) به منظور کم کردن رنگدانه سازی و روشن تر کردن پوست
  • بهبود تیرگی های پوست ناشی از تابش نور آفتاب
  • پیشگیری و برطرف کردن انواع لک از جمله لک های ناشی از بارداری و افزایش سن
  • حاوی AHA، ویتامین های A وC  به منظور نوسازی پوست
  • دارای مواد آنتی اکسیدان طبیعی برای حذف رادیکال های آزاد
  • حاوی امگا3، امگا 6 و مواد مغذی به منظور بالا رفتن مقاومت پوست
  • فاقد هیدروکینون

روش مصرف

هر صبح و شب بعد از تمیز نمودن پوست بر روی قسمت های مورد نظر استفاده کرده و منتظر بمانید تا کرم به طور کامل جذب پوست شود. به منظور جلوگیری کردن از تیرگی دوباره پوست در طول روز از کرم ضد آفتاب سینره استفاده نموده و هر 3 یا 4 ساعت یکبار آن را تجدید کنید.

احتمال قبلا نام کرم ضد لک را شنیده اید و ممکن است جزو مصرف کنندگان آن نیز باشید. باید بدانید که این کرم ها برای همه افراد مناسب نیست و محدودیت کاربرد دارد. کرم ضد لکو روشن کنندهباید تحت نظر پزشک و با در نظر گرفتن محدوده نیاز استفاده شود.

انواع کرم‌ روشن‌کننده و ضدلک دارای ترکیب‌ هیدروکینون با غلظت‌های گوناگون و ترکیب‌های دیگری نظیر ویتامینC می باشند. استفاده از مواردی که غلظت هیدروکینون آنها کمتر از 4 درصد می باشد مانعی ندارد اما مصرف غلظت‌های بیشتر موجب تشدید سوختگی یا لک پوست خواهد شد.

انواع کرم ضد لک

کرم‌های ضد لک و روشن‌کننده استاندارد که در داروخانه‌ های معتبر عرضه می شوند یا بدون هیدروکینون می باشند و یا اینکه به طور معمول غلظت پایین تر از 4 درصد هیدروکینون دارند.

ولی کرم‌های غیراستاندارد که در بعضی از مراکز غیر معتبر فروخته می شود، از طرفی امکان دارد که حاوی غلظت‌های بیشتر از 4 درصد هیدروکینون باشند و از سوی دیگر گاها حاوی ترکیب‌های مضر دیگری نیز می باشند.

به منظور روشن نمودن پوست یا از بین بردن لک، می بایست مصرف بعضی داروها نظیر داروهای ضدبارداری را قطع کرده و روش دیگری را جایگزین آن کرد.

دو قدم مهم

اولین و مهم ترین قدم این است که نباید مصرف کرم ضد آفتابرا فراموش نمود و هم زمان باید از تابش مستقیم نور خورشید نیز دور ماند. تکرار در مصرف ضدآفتاب نیز حائز اهمیت می باشد و هر 4یا 3 ساعت یکبار باید تجدید گردد.

قدم بعدی، استفاده کردن از کرم روشن کننده و ضد لک است. این ترکیب‌ها کاملا متنوع‌ می باشد و توصیه می شود زیر‌ نظر پزشک با توجه به نوع پوست و شرایط خاص افراد استفاده شود. گاها در کنار کرم‌های موضعی، استفاده کردن از لایه‌ بردارها نیز لازم بوده و موجب نفوذ بهتر ترکیب‌ها به پوست خواهد شد. اما پوست موقع این درمان به مراقبت بیشتری احتیاج دارد چون فردی که مستعد لک صورت می باشد، امکان دارد در اثر پیلینگ یا لایه‌ برداری نیز دچار لک گردد.ضمنا میکرودرم ابریژن و استفاده از لیزر هم در شرایط حاد ویژگی روشن‌ کنندگی دارند. فقط باید توجه کنید که احتمال بدتر شدن لک ها وجود داشته و می بایست از پوست به طور دائمی مراقبت کرد.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: