اسپری ضد تعریق 

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

در فصول گرم سال بسیاری از افراد به دنبال خرید بهترین ضد تعریق ها می روند. انواع گوناگونی از ضد تعریق ها و خوشبوکننده ها در بازار وجود دارد که با توجه به مواد تشکیل دهنده آنها، می توان برای بالا بردن اعتماد به نفس از آنها استفاده کرد. مام،اسپری و استیک های ضد تعریق در مدل های متنوع را می توان با توجه به سلیقه خود انتخاب و استفاده کرد تا بهترین محصول را با توجه به شرایط خودمان پیدا کنیم. در این مطلب به روش استفاده هر یک از آنها اشاره می کنیم.

ضد تعریق ها

محصولات ضد تعریق  Antiperspirant بیش از هر جای دیگری، برای زیربغل‌ استفاده می شوند. این محصولات دارای کلرید آلومینیوم می باشند که لایه حفاظتی خاصی را بر روی پوست جهت رویارویی با رطوبت تشکیل می دهد. برخی متخصصان، ضد تعریق‌هایی را توصیه می کنند که دارای ۱۰ درصد کلرید آلومینیوم یا بیشتر باشند. ضد تعریق های دارای رایحه وضد تعریق های بدون بو در بازار وجود دارد.

تفاوت ضد عرق و دئودرانت

ضد عرق ها دارای آلومینیوم هستند و منافذ غدد عرق را در سطح پوست می پوشانند. بنابراین عرق قادر نیست در سطح پوست ترشح گردد، ولی دئودورانت ها باکتری های سطح پوست را از بین برده و از ایجاد بوی بد عرق جلوگیری می کنند.

اسپری ها

اسپری های خوشبوکننده بدن، در انواع گوناگون در بازار وجود دارد برای اینکه بهترین آن را انتخاب نمایید باید ابتدا مشخص کنید که چه انتظاری از آن دارید.

مثلا بادی اسپلش ها را بعد از حمام کردن روی پوست بدن، استفاده می کنند.

ولی برای دفع عرق، اسپری های ضدتعریق وجود دارد، که با استفاده از آنها می توانید مدت زمانی را تقریبا بدون تعریق شدید بگذرانید. اگر عرق هم کنید، بوی ناخوشایندی از بدنتان ساطع نمی گردد.

دقت داشته باشید که در میان ضدتعریق ها، کاربرد اسپری‌ها راحت‌تر بوده و در شرایط گوناگون امکان استفاده سریع از آن‌ها وجود دارد. ضمنا شما می‌توانید در هنگام ورزش یا انجام فعالیت‌های روزانه نیز از اسپری ضدتعریق به منظور کنترل کردن رطوبت در پاهایتان استفاده نمایید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: