ژل و فوم اصلاح 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

کرم اصلاح یا خمیر اصلاح بعد از مهیا شدن با استفاده از فرچه اصلاحبه سر و صورت و هر جای دیگری که مو رشد می‌کند مالیده خواهد شد. این کار به منظور راحت تر کردن اصلاح و به ویژه اصلاح صورت انجام می شود.

به‌کارگیری خمیر/کف اصلاح سه اثر دارد:

  • روان کردن فرایند برش
  • بلند کردن موها با متورم‌سازی کراتین
  • کم حس کردن پوست

کرم‌های تجاری به طور معمول در تیوپ و ظرف به فروش می رسند. همچنین کرم های اصلاح در قوطی‌های اسپری هواپخش به صورت کف، فوم Foam یا ژل عرضه می گردند.

کرم های اصلاح که در ظرف یا تیوپ توزیع می‌شوند به طور معمول یا مستقیم بر روی فرچه ریخته شده و روی موهای خیس کشیده خواهد شد تا باعث ایجاد کف شود و یا اینکه داخل ظرفی ریخته شده و با مقداری آب ترکیب و هم زده خواهند شد تا مقدار زیادی کف ایجاد نماید که می توان آن را بر روی صورت خشک نیز مالید.

تفاوت ژل اصلاح با کف اصلاح

برخی از کرم های اصلاح تجاری در قوطی‌های اسپری هم به فروش می رسند که یا کف فوم هستند و یا ژل. آنها در قیمت و خاصیت با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند:

  • کف تولید شده به وسیله ژل اصلاح شفاف‌تر و کمتر از کف اصلاح می باشد در نتیجه باعث بهتر دیده شدن ریش‌ها می شود که همین موضوع به بهتر مدل دادن ریش ها کمک می‌کند.
  • ژل اصلاح به طور معمول اندکی گران‌تر از کف اصلاح می باشد اما در عوض مقدار کم‌تری از ژل اصلاح نسبت به کف اصلاح مصرف می‌شود. محدوده ای از موها که به مقدار بیشتری کف اصلاح جهت پوشش دادن نیاز دارد، به اندازه کم‌تر، گاها بسیار کم‌تر از ژل اصلاح نیاز دارد.
  • به دلیل بافتی که «ژل اصلاح» نسبت به کف اصلاح دارد، در هنگام اصلاح، تیغ‌های دسته‌دار بیش‌تر دچار انسداد می گردند. به همین علت بیش‌تر به شست و شو نیاز دارند، البته اگر از «دسته تیغ» های سنتی استفاده شود فرقی ندارد.
  • آقایانی که طرفدار ژل اصلاح می باشند، مدعی هستند که با ژل اصلاح فرآیند اصلاح مفیدتر و سریع‌تر است. دلیل این موضوع اینست که ژل اصلاح برخلاف کف اصلاح خشک نمی‌شود، در صورتی که ممکن است با کف اصلاح به دلیل خشک شدن، دوباره نیاز به ریختن آن داشته باشیم.
  • اکثر آقایان ادعا می کنند که ژل اصلاحدر مقایسه با کف اصلاح برای موهای ضخیم بهتر عمل می کند.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: