لوسیون بدن 

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

لوسیون به فرانسوی: Lotion لوسیون به یک نوع پماد موضعی گفته می شود که به منظور استفاده روی پوست تولید شده است. لوسیون در مقایسه با کرم و ژل گرانروی بیشتری داشته و برخلاف بالم، روی پوست مالیده می‌شود تا بدین شکل اصطکاک را از بین ببرد.
چه زمانی می توان از لوسیون استفاده کرد؟
در صورتی که دست‌هایتان پس از گردگیری خانه یا شستن ظروف خشک یا حساس می‌شود و گاهی اوقات خارش دارد، لوسیون‌های دست می تواند به شما کند. این امکان را دارید که شیشه‌ای از لوسیون مورد علاقه خود را در آشپزخانه نگه داشته و دقیقا پس از پایان کارهای خانه سراغ آن رفته و کل دستتان را آغشته به آن نمایید. لوسیون‌های حمام بدن موجب مرطوب‌ شدن سطح پوست‌ شده و از خشک شدن پوست پیشگیری می نماید؛ این در حالیست که لوسیون‌های معمولی بدن حس جوانی و طراوت به پوست‌ شما می‌بخشد.
فواید لوسیون چیست؟
 رطوبت رسانی به پوست:  کسانی که در مناطق خشک زندگی می‌کنند و پوستی حساس و خشک دارند، اغلب از لوسیون‌های بدن استفاده می‌کنند. پوستی که به‌ دلیل سرما و گرمای بیش از اندازه و همچنین خشکی تحریک و حساس شده است به مراقبت خاصی نیاز دارد.
رفع  خشکی پوست:  در صورتی که پوستتان از نوع چرب یا معمولی باشد، بازهم این امکان وجود دارد که قسمت های خشکی از بدن‌ شما مثل پیرامون زانوها و آرنج ها باعث ناراحتی شما شود.
رفع پینه: اگر جزو از آن گروه از اشخاصی هستید که پوست کف پاهایشان به علت خشکی بیش از حد ترک می‌خورد، می توانید با استفاده از لوسیون بدن کمک زیادی به خودتان بکنید. لوسیون‌های بدن در جداسازی سلول‌های مرده کف پا تاثیر زیادی دارند.
حس خوب، بوی‌خوش: استفاده کردن از لوسیون‌های بدن احساس خوبی را به شما می دهد. ضمن اینکه  بوی خوش آن انکار نشدنی است.
حفظ آرامش: در صورتی که پوستتان در بهترین حالت شادابی و سلامت نیز باشد و به هیچ‌ نوع مرطوب‌کننده‌ای نیاز نداشته باشد، باز هم استفاده کردن از لوسیون‌ بدن به پوست شما آرامش خواهد داد.
شفافیت پوست:  مصرف انواع لوسیون‌های مختلف بدن باعث درخشندگی بیشتر پوست شما می شود. تعداد زیادی از لوسیون‌ها دارای ترکیب های سفید کننده ای می باشند که موجب روشن شدن پوست‌ می گردد. همینطور بعضی از این لوسیون‌ها دانه‌های پاک‌کننده‌ کوچکی دارند که مانند اسکراب عمل کرده و باعث جداسازی سلول‌های مرده را از سطح پوست می شوند.
لوسیون و کرم بدن چه تفاوتی دارند؟
پوست انسان فقط وقتی بدون نم و رطوبت خواهد بود که رطوبت طبیعی خود را از دست داده باشد. به یاد داشته باشید که آب و هوای آلوده و فاقد رطوبت، تغذیه نامناسب، لوازم آرایشی و شست و شوی مکرر صورت ممکن است در عدم رطوبت پوست تاثیر داشته باشد. مرطوب کننده ها و روغن های طبیعی روی پوست شما مانند یک محافظ عمل کرده و موجب پیشگیری از خشکی پوست خواهند شد.
زمانی که رطوبت پوست از بین برود وضعیتی خشن پیدا خواهد کرد که به سادگی تحریک خواهد شد. می توان به منظور محافظت از پوست و همچنین حفظ رطوبتش از انواع گوناگون مرطوب کننده پوست نظیر کرم، لوسیون بدن و کره بدن استفاده نمود. لوسیون بدن حالت چسبناکی اندکی دارد در حالی که کرم و کره بدن خیلی چسبناک تر می باشند.
خیلی از افراد به طور معمول در رابطه با لوسیون بدن یا کرم بدن مناسب دچار شک و تردید هستند. هردو نوع محصول مشابه بوده و شما این امکان را دارید که هرکدام از آنها را که برای پوستتان مناسب تر می باشد را استفاده نمایید.
کرم و لوسیون بدن
لوسیون بدن نوعی مرطوب کننده می باشد که از ترکیب شدن روغن و آب تهیه شده و تقریبا سبک تر بوده و چربی آن کمتر است. با این تفاسیر مشخص می شود که پوست ما می تواند به سادگی لوسیون بدن را جذب نماید.
لوسیون به شکل موثر باعث مرطوب شدن پوست شده و برای انواع گوناگون پوست به ویژه پوست های فاقد رطوبت ایده آل می باشد. کرم های بدن هم تفاوت چندانی با لوسیون بدن ندارند. آنها هم ترکیبی از روغن و آب می باشند. تفاوت اساسی میان آنها این است که کرم دارای قوام بیشتری در مقایسه با لوسیون بدن است. کرم بدن هم مثل لوسیون به سادگی جذب پوست می شود و در نتیجه حس چرب شدن نخواهید داشت. با این وجود ممکن است بعضی از کرم های بدن دارای مواد چرب کننده باشند. به طور کلی کرم ها به منظور مرطوب نمودن بدن در طول زمستان مناسب می باشند. انتخاب میان این دو به نوع پوستتان بستگی دارد. افرادی که پوستی کم رطوبت دارند می توانند از لوسیون بدن استفاده نمایند.
کرم بدن
در صورتی که پوستتان رطوبت بسیار کمی دارد می توانید از کرم بدن استفاده نمایید. این محصول نسبت به دو نوع دیگر مرطوب کننده ای بسیار مناسب برای پوست محسوب می شود. کرم بدن موجب رطوبت بالای پوست شده و در نتیجه پوست شما را هیدراته نگه خواهد داشت.
لوسیون یا کرم؟
همانطور که پیش از این هم اشاره شد لوسیون بدن یک مرطوب کننده کاملا سبک می باشد که از ترکیب روغن و آب حاصل می گردد. پوست به آسانی لوسیون بدن را جذب کرده و رطوبت کافی را برای پوست مهیا می کند؛ ضمن اینکه آن را هیدراته نگه خواهد داشت.
لوسیون در فصل تابستان گزینه ای عالی جهت مرطوب نگاه داشتن پوست محسوب می شود. ولی توصیه می شود اشخاصی که پوستشان بیش از اندازه خشک می باشد از کرم بدن استفاده نمایند. به ویژه در طول روز و در زمستان استفاده از آن به شدت پیشنهاد می شود.
کره روغن درخت قلم غنی از ویتامین E و A بوده و برای پوست بسیار مفید می باشد. همچنین در کاهش چین و چروک و خطوط و جوان سازی پوست  بسیار موثر است. حتی اشخاصی که پوست آنها با آفتاب و اگزما آسیب می بیند می توانند با استفاده از لوسیون به درمان آن بپردازند. انتخاب میان این دو به نوع پوست و نیز شرایط آب و هوایی بستگی دارد. افرادی که دارای پوست معمولی رو به خشک هستند می توانند یک لوسیون بدن را مصرف نمایند و کسانی که پوست آنها بسیار خشک است می توانند از کرم استفاده کنند.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: