اصلاح موی سر 

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

امروزه برای داشتن ظاهری مرتب و تمیز شیوه های مختلفی وجود دارد یکی از شیوه های برخورداری از ظاهری تمیز و آراسته استفاده کردن از ماشین اصلاح سر و صورت است. ماشین های اصلاح دارای انواع گوناگونی است که ویژگی های خاصی نیز دارند.

ماشین های اصلاح برقی سر سه دسته هستند:

۱- با موتور چرخشی DC :بیشتر دستگاه هایی که در حال حاضر استفاده می شوند از این گروه هستند و  به طور معمول برق و شارژ هستند که خود به دو گروه تریمر و کلیپر تقسیم می شوند.

۲- با موتور چرخشی AC :این دسته از ماشین های اصلاح مو به علت وزن زیاد دیگر استفاده نمی شوند. این دسته از ماشین ها تنها با برق کار می کنند.

۳- با موتور بوبینی  AC (موتور خطی با حرکت به چپ و راست): این دسته از دستگاه ها با توجه به سابقه ای که دارند در بیشتر آرایشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته اند. این نوع ماشین تنها با برق کار کرده و نمی تواند شارژی باشد.

یک دسته از ماشین های اصلاح مو که حرفه ای می باشند و با استفاده از باتری قلمی کار می کنند هم وجود دارد. این ماشین ها در بعضی آرایشگاه ها به منظور سفید کردن پشت گردن یا خط انداختن مورد استفاده قرار می گیرد.

۵نکته برای خرید ماشین اصلاح سر

۱-دارای شارژ بلند مدت بوده یا دو باتری شارژی داشته باشد تا در زمان کار از بابت تمام شدن شارژ دستگاه نگرانی نداشته باشید.

۲-تیغه های تیز و برنده داشته باشد تا عمل کوتاه کردن را سریع و خوب انجام دهد.

۳-دارای شانه های پلاستیکی قابل اتصال به دستگاه در اندازه های گوناگون باشد.

۴-تا حد الامکان بدون صدا باشد.

۵- محور انتقال نیرو از موتور به تیغه، فلزی باشد نه پلاستیکی.

انواع تیغه های ماشین اصلاح موی سر

تیغه های ماشین های اصلاح دارای دو تیغه می باشد: تیغه ثابت (تیغ زیر) و تیغه متحرک (تیغ رو).

روغنکاری منظم تیغه ها از پوسیدگی و کندی تیغه ها جلو گیری می کند بنابراین اخیرا اسپری ویژه 5 کاره وارد بازار شده که ضمن جلوگیری از پوسیدگی و کندی، باعث لغزنده شدن تیغه ها شده، خنک شدن تیغه ها را میسر می کند و همچنین تیغه ها را تمیز و ضد عفونی می کند.

تفاوت تیغه فولادی و سرامیک

کلیه ماشین های اصلاح سر از تیغه ثابت (تیغه زیری) از جنس فولاد برخوردار می باشند. ولی برخی دستگاه ها نیز تیغه متحرک از جنس سرامیک دارند.

بزرگ‌ترین مزیت تیغه سرامیک در مقایسه با تیغه فولادی این است که تیغه سرامیکی تیزتر بوده و کند نمی شود. ولیاین نوع تیغه ممکن است در صورت وارد شدن ضربه بشکند.

انواع باتری های ماشین اصلاح سر

در کل دو نوع باتری برای این ماشین ها وجود دارد:

  • باتری لیتیومی (شارژ سریع و در کمتر از ۲ ساعت)
  • باتری از جنس نیکل ( شارژ طولانی مدت که تا ۸ ساعت طول می کشد)

قیمت هر دو نوع باتری حدودا یکسان می باشد

در صورتی که قیمت هر دو نوع باتری یکسان است چرا تمام ماشین ها از باتری لیتیومی استفاده نمی کنند؟

موضوعی که موجب اختلاف قیمت می گردد این است که باتری های لیتیومی نیاز به مدار های پیشرفته تری برای شارژ دارند. تولید مدار های پیشرفته تر موجب تفاوت قیمت خواهد شد.

بهترین ماشین اصلاح

یک ماشین اصلاح سر با کیفیت می بایست دارای موتوری قوی باشد تا قادر باشد موهای ضخیم را هم به راحتی کوتاه کند. در عین حال آرام و بی صدا کار کند و بیش از اندازه گرم نشود. همچنین در ماشین‌های اصلاح بی سیم، باید باتری ماشین شارژدهی خوبی داشته باشد تا در اصلاح‌های دراز مدت شارژ آن پایان نیابد و نیازی به شارژ مجدد پیدا نکند.

بهترین ماشین اصلاح با سیم دستگاهی است که طول سیم آن مناسب باشد و کلیه تجهیزات لازم را داشته باشد. مانند متعلقاتی که امکان اصلاح موهای گوش و بینی یا خط زدن را فراهم می کند. در صورتی که قصد دارید موهای خود را به طور کامل بتراشید، به ماشین اصلاحی نیاز دارید که امکان اصلاح با شماره صفر را داشته باشد. بنابراین پیش از خرید، حتما جدول مشخصات فنی را بررسی نمایید.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: