اتو مو و حالت دهنده 

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

اتوی  مو  در مدل های متنوعی تولید می شود و تفاوت این مدل ها در شکل صفحه، جنس صفحه (سرامیک واقعی یا آلومینیوم)، روکش صفحه (سرامیک ، سرامیک / کراتین ، تیتانیوم)، عرض صفحه ( پهن، متوسط یا باریک )، میزان حرارت تولیدی،نحوه نمایش حرارت (بدون نمایشگر،دارای صفحه دیجیتال، دارای یک یا چند چراغ نمایشگر،) و نحوه تنظیم حرارت (بدون تنظیم درجه حرارت یا دارای درجه تنظیم حرارت) می باشد.

از این دستگاه ها علاوه بر صاف کردن مو می توان به منظور فر کردن بخش های انتهایی مو به داخل یا خارج و همچنین ایجاد فرهای درشت بهره برد.

- اتو مو با کفی های معمولی:

این نوع کفی ها با استفاده از فلز ساخته شده اند و غالبا نمی توان درجه حرارت آنها را تنظیم نمود و فقط می توان با سه درجه کم، زیاد و متوسط حرارت آنها را تغییر داد. این اتوها مناسب افرادی می باشد که گاهی از اتوی مو استفاده میکنند.

۲- اتو مو با کفی های سرامیک:

این نوع اتوهای مو قابلیت های مختلفی نظیر تنظیم درجه حرارت را دارا می باشند. کیفیت سرامیک استفاده شده در این نوع اتوها متفاوت بوده و به طور کلی ارزان قیمت می باشند. این اتوهای مو آسیب کمتری به مو می زنند و به همین دلیل نسبت به مدلهای فلزی و معمولی محبوب تر می باشند.صفحه‌های اتو موی سرامیکی عمل توزیع حرارت را به صورت یکنواخت انجام می دهد و تا حد زیادی از سوختگی موها ممانعت می‌کند. بنابراین این نوع اتوها بهترین نوع اتوی مو می باشند.

اتو مو با کفی های تورمالین:

تورمالین از جمله موادی است که کاربردهای زیادی در طبیعت دارد. این ماده در صنعت آرایشی بسیار محبوب می باشد زیرا تورمالین تدریجا گرم شده و به همین علت درجه حرارت را در خود نگه داشته و به جای بدحالت کردن یا خشک نمودن مو، آن را براق، درخشان و خوش حالت می کند.

۴- اتو مو با کفی آیونیک:

این گونه اتوها در مقایسه با سایر مدل ها قیمت بالاتری دارد. نتیجه این نوع اتوها روی موهای مختلف دارای تفاوت می باشد. در صورتی که موهای شما خشک باشد، بهتر است که از این نوع اتو استفاده نمایید. این مدل اتو موجب خواهد شد که رطوبت موهای شما از بین نرود.

۵- اتو مو با کفی های تیتانیومی

اتوهایی که دارای صفحه تیتانیومی هستند، در مدت زمان کوتاهی داغ می‌شوند و خیلی سریع‌تر از اتو موی سرامیکی حرارت را انتقال می دهند. اگر به طور صحیح از اتو موی تیتانیومی استفاده نمایید، احتمال آسیب رسیدن به موها به کمترین حد خود می رسد ولی اگر اتو را برای زمان طولانی روی مو نگه دارید، احتمال آسیب خوردن و سوختگی مو بالا خواهد رفت.

۶- اتو موبا کفی کراتین

کراتین از جمله عناصر تشکیل دهنده مو می باشد. ویژه آن نرم کنندگی قوی مو و همچنین تولید یون است.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: