کابل های برق 

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

کار اصلی کابل پاور کیس رساندن برق از پریز برق شهری به پاور کیس رایانه می باشد. این کابل کاربردهای دیگری نیز دارد که از جمله آنها می توان برق رسانی به دستگاه‌های آزمایشگاهی و پزشکی، مانیتور و نمایشگر، منبع تغذیه و غیره را نام برد. دقت کنید که در صورت نامرغوب بودن جنس کابل برق کیس در شرایطی که جریان مصرفی برق بالا باشد ممکن است باعث آب شدن کابل و در نتیجه آسیب رسیدن به دستگاه شود.

کابل پاور کیس، کابل مانیتور، کابل برق رایانه و کابل آداپتور با جنس و قیمت های مختلف عرضه می شود.

ویژگی‌های کابل و سیم مرغوب چیست؟

برای تشخیص مرغوبیت کابل پاور یاکابل برق کیس و اطمینان از خوب بودن جنس آن می توان برخی از ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار داد که در ادامه مهم ترین آنها خواهد آمد.

  • روکش و سطح عایق و همچنین بیرون کابل می بایست تا حد امکان یک‌دست و صاف بوده و برجستگی وفرورفتگی زیادی نداشته باشد.
  • فقط ضخامت و قطر نمی‌تواند نشان‌دهنده‌ی مرغوبیت و کیفیت جنس کابل برق کیس باشد.
  • زمانی که کابل برق پاور را می بریم می بایست بخش فلزی آن که از آلومینیوم یا مس می باشد دقیقا در وسط کابل قرار داشته باشد. همچنین هادی کابل باید در میانه‌ی روکش قرار گرفته باشد. ضمنا روکش نیز باید سیم را به صورت مساوی عایق کرده باشد.
  • روکش یا عایق کابل برق پاور باید به آسانی از هادی یا سیم جدا شود.
  • کابل مورد نظر باید قابل انعطاف بوده و با خم و راست شدن دچار شکستگی نشده و از هم نپاشد. مس استفاده شده باید از نوع آنیل و نرم شده باشد و سطحی کاملا روشن، تمیز و درخشنده را داشته باشد.

کابل برق یا پاور دارای ضخامت ها و کیفیت های مختلفی است که با توجه به نیاز کاربران می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. از دیگر مولفه هایی که در زمان خرید کابل پاور یا برق باید بدان توجه داشته باشید مربوط به فاصله میان دو دستگاه و متراژ کابل می شود. ضمن اینکه کابل پاور این امکان را دارد که به شکل کابل پاور کامپیوتر 3 پین یا دو شیار رادیویی طراحی شود که انواع مختلف آن در مراکز فروش کابل برق موجود است.

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: