شرایط ارسال

 1. چقدر طول میکشد کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود :
  بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان قم ، پس از تامین کالا، از طریق پیک فرستو همان روز کاری زمان خواهدبرد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، پیشتاز و چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

 2. هزینه ارسال کالا چگونه است :
  هزینه ارسال سفارش های بالای 100 هزار تومان (کمتر از 5 کیلو گرم) برای شهر قم رایگان می باشد.
  سایر شهرستانها ایران با امکان پرداخت در محل.
 3. آیا امکان ارسال 2 سفارش به صورت همزمان برای یک آدرس وجود دارد :
  در صورت یکی بودن آدرس ایمیل ها و یکسان بودن آدرس، شما می توانید با تماس با تیم خدمات مشتریان درخواست خود را اعلان نمایید. توجه داشته باشید باتوجه به تامین کالا از تامین کنندگان متفاوت زمان ارسال با این روش زمان بر می باشد.  
 4. من سفارش خود را کنسل کرده بودم اما سفارش بدست من رسیده است باید چکنم :
  اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما دوباره ارسال شده است، لطفا از تحوبل محموله توسط مامور پست یا پیک فرستو امتناع نمایید. اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه فرمایید.
 5. آیا میتوانم برای خرید لوازم خانگی بزرگ ، روش پرداخت نقدی را انتخاب کنم :
  خیر. متأسفانه روش پرداخت در محل برای این نوع کالاها امکان‌پذیر نیست و شرایط و ضوابط فروش لوازم خانگی بزرگ در فرستو ، تنها یکی از روش‌های پرداخت پیش از ارسال را مجاز می‌داند. اگر قصد خرید یکی از این کالاها را دارید، می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید.